Sincan Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Sincan Temizlik Şirketleri

Sincan Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
sincan-temizlik-sirketleri

Sincan temizlikçi arayanlar için en kaliteli ev temizliği hizmeti veren firma Detay Temizlik firmamızdır. Gündelikçi – yardımcı bayan hizmetimiz sayesinde ev temizliği artık çok kolay, ev temizleyecek vakti olmayanlar, temizliğe vakit ayırmakta zorlananlar, ev temizliğine gücü yetmeyenler için en uygun Sincan temizlikci fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. Gündelikçi kadınlarımız firmamız bünyesinde sigortalı olup sizlerin gündelikçi sigortası yapmanıza gerek kalmamaktadır. Firmamızdan aldığınız temizlik hizmetlerinin tamamı Detay temizlik kalite güvencesi ile güvence altına alınmaktadır. Ankara Temizlik Şirketi olarak sizlere sunduğumuz diğer temizlik hizmetleri hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Detay temizlik şirketi Ankara’nın en kaliteli temizlik hizmeti veren firmasıdır.

Ankara temizlik şirketleri arasında halılarınıza zarar vermeden tüm lekeleri temizleyebilen tek firma olarak tüm halı yıkama püf noktaları hakkındaki bilgimiz sayesinde halılarınızda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Evlerde en çok kirlenen malzemelerden birisi olan halılar deri döküntüleri, gıda lekeleri, çocuklu evlerde boya lekeleri gibi zor lekelere maruz kalmaktadır. Bazı firmalar tarafından kullanılan sert kimyasal leke çıkarıcılar halıların solmasına ve yıpranmasına neden olmaktadır. Sincan halı yıkama yorumları okunduğunda benzer şikayetler görülmektedir. Firmamız özel halı yıkama şampuanları kullanarak halıları soldurmadan ve yıpratmadan tüm lekeleri çıkarmaktadır. Halı yıkama hizmetimiz ücretsiz servis hizmetini de içermektedir. Halılarınız adresinizden alınır ve yıkanıp paketlenerek tekrar adresinize teslim edilir.

Ev eşyaları arasında en çok kirlenen bir diğer eşya ise perdelerdir. Sincan stor perde yıkama işlemleri firmamızın Sincan halı yıkama fabrikaları perde bölümünde yapılmaktadır. Tül perde yıkama ve stor perde yıkama işlemleri farklı profesyonellik gerektirmektedir. Store perdeler ütülenme işleminde zarar görebildiği için yıkama işlemleri sırasında kırıştırılmadan yıkanması sağlanmaktadır. Perde beyazlatmada en etkili yöntemler kullanılarak perdelerin ilk günkü temizliğine kavuşması sağlanmaktadır. Firmamızdan alabileceğiniz diğer temizlik hizmetleri arasında koltuk – oturma grubu yıkama, inşaat veya tadilat sonrası temizlik, cam ve jaluzi temizliği, duvardan duvara halı yıkama ve sandalye, büro sit, çekyat, kanepe ve yatak yıkama hizmetleri yer almaktadır. Detay temizlik temizlikte kalitenin tek adresi olarak tüm Ankara’ya hizmet vermektedir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button