Koltuk Oturma Grubu Temizliği

Anasayfa > Hizmetler >Koltuk Oturma Grubu Temizliği

Koltuk Oturma Grubu Temizliği

koltuk-oturma-grubu-temizligi

Koltuk Temizliği Hizmetleri

Koltuk ve oturma grubu temizliğini günümüzde bir çok kişi silerek temizlemektedir. Ancak silerek temizlik yapmak bir çözüm değildir, kiri ve lekeyi kumaşın içine itmektir. Detay Temizlik profesyonel ekibi ile birlikte sizin için koltuk temizliği hizmetini Ankara’nın tüm ilçelerine vermektedir.

Devamlı kullanılan ve kirlenen koltuk ve oturma grubunuzu uygun makine ve malzeme garantisiyle yıkamaktayız.

Sanayi tipi makinemiz ile yerinde yıkama fırçalama, püskürtme, emme sistemi ile gerçekleşmektedir.

Temizleme işlemi sonrasında koltuklarınızda herhangi bir renk değişikliği oluşmamakta ve kesinlikle diğer eşyalarınıza zarar verilmemektedir.

Koltuklarınızı veya oturma grubunuzu Henkel ve Nilco marka ürünler kullanarak yıkamaktayız ve lekeli yerler için leke çıkarıcı kullanmaktayız.

Sonuç itibariyle koltuk yıkama işi özen gösterilmesi gereken ciddi bir iştir.Bizden memnun kalacak ve farkı göreceksiniz.

Koltuklarımız pek çok şekilde kirlenir. Özellikle açık renk koltuklar koyu renkli giysilerle uzun süre temas ede ede renk değişimi yaşayabilir. Hayatı keşfetmeye çalışan minikler evin her tarafında olduğu gibi koltuklar üzerinde de denemeler yaparak evde kullanılan temizlik kimyasallarıyla çıkmayacak lekeler bırakabilir. Evcil hayvanlarımız koltuk kumaşlarında lekeler oluşturabilir. Ankara koltuk yıkama firmaları koltuklarınızın lekelerine çözüm bulur. Koltuklarınızı silerek temizlemeye çalışmak kirleri daha derine iteceği için yüzeydeki kir temizlenmiş gibi görünür. Oysa kirler kumaşın iç kısmına itilmiştir. Koltuk yıkaması yapılırken deterjan kire yapışır ve kirleri kumaş yüzeyine çıkarır. Daha sonra vakumlu bir uçla kirler kumaştan çekilir.

Koltuk Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Koltuklarınızı yıkatmaya karar verdikten sonra iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız. Güvenilir bir firma tercih etmelisiniz. Firmanın belgelerini kontrol etmelisiniz.
  • Koltuk yıkarken kullanılacak deterjana dikkatle karar vermelisiniz. Koltuklar tüm gün oturup uzanacağınız mobilyalardır. Toksin madde içeren ev kimyasallarıyla temizlenmiş bir kumaşa temas etmek sağlık sorunların sebep olabilir. Firmanın bitkisel bazlı deterjanlar kullanmasını talep edebilirsiniz. Firmanın bu tarz bir hizmeti yoksa deterjanınızı siz temin edebilirsiniz.

koltuk-yikama koltuk-yikama koltuk-yikama koltuk-yikamakoltuk-yikamakoltuk-yikama

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

abonelik-banner
facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button