Ev Temizliği

Anasayfa >Ev Temizliği

Ev Temizliği

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
ev-temizligi

Baharın gelmesiyle birlikte temizlik sezonu da açılmış bulunmakta. Ev temizliği ile tüm temizlik sorunlarınıza çözüm bulmuş olacaksınız.  Kısın ısınma sorunu, yağmuru çamuru derken özellikle de kalabalık ve çocuklar evler daha çok kirlenmektedir. Evde yapılan yüzeysel temizliklerde her zaman için yeterli olmayabilir. Derinden temizlik her ev için yapılması gereken bir iştir. Bireyse olarak kendi evinizi kendiniz de temizleyebilirsiniz fakat bu sizi hem çok yorar hem de istediğiniz gibi derinden bir hijyen sağlamaz. Ev. Temizliği sayesinde hem bedenen yorulmuş olmazsınız, hem de derinlemesine temizlik sağlamış olursunuz.

Neden Ev Temizliği Şirketleri Tercih Edilmeli?

Ev temizliği şirketi olarak işin en başından ne konuşulduysa en sonuna kadar aynı şeyler geçerli olur, sözümüzden asla çıkmayız. Bunlara ek olarak;

 • Sektörde yılların verdiği tecrübeyle çalışmaktayız.
 • Bizim için en önemli nokta müşteri memnuniyetidir, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız.
 • İşinde profesyonel ve güvenilir personellerle çalışırız.
 • En son yenilikleri takip eder son teknolojiyle işimizi en iyi şekilde yaparız.
 • Piyasa araştırması yapar ve en uygun fiyatı biz verir en temiz işi biz yaparız.
 • Firmamıza ait web sitemizden başarılarımızı görebilirsiniz.
 • Yasal olarak çelişiriz illegal yollarla asla işimiz olmaz.
 • Evinize ve eşyalarınıza asla zarar vermeyecek şekilde temizlik işlemlerini yaparız.
 • Temizlikte kullanılacak deterjanlar ve diğer malzemeleri an kalitelisinden kullanır malzemeden asla çalmayız.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sektörde çokça tercih edilmemizin sebebi kaliteli iş çıkarmamızdır. Elbetteki evinize yabancı birilerinin gelecek olması kulağa hoş gelmeyebilir. Güven sorunu ve tereddüt yaşamanız çok normaldir. İşinde tecrübeli ve kesinlikle her hangi bir sorun yaşamayacağınız personellerimizle size hizmet veriyor olacağız. Kısacası evinizi büyük bir güvenle temizleye bileceksiniz. Son çıkan teknolojik temizlik aletleriyle uzman personellerimizle evleriniz pırıl pırıl olacak. Ayrıca tüm bu hizmetler piyasaya göre en uygun fiyat garantisiyle sahip olacaksınız. %100 güven duyulan Detay Ev Temizliği Şirketi olarak daima hizmetinizdedir.

Ev temizlik şirketleri ilinde oldukça fazladır ve insanlar tarafından çok fazla araştırılır. Günden güne gelişen ve değişen toplumda insanların günlük hayat yoğunlukları, rahatsızlıkları temizlik yapmaya müsait olmayabilir. Bu anlamda devreye ev temizlik şirketleri girmektedir. İnsanlar evlerini teslim edeceği kişilere güvenmek ve işin sonunda memnun kalmak istemektedirler. Bu nedenle ev temizliği yapan firmaların müşterilere garanti vermesi gerekir.

Firmaların işi vaktinde ve zamanında yapması, personellerinin birbirleri ile olan uyumlu çalışmaları da müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardan biridir. Ayrıca hijyen standartlarının uluslara arası düzeyde olması ve teknolojinin ve ilmin hijyen anlamında geliştirmiş olduğu teknolojik malzemeleri kullanması da iş kalitesini arttıracaktır.

Ev Temizlik Şirketi Nasıl Olmalıdır?

Ev temizliği şirketi nasıl olmalıdır ? Sorusu birçok kişinin merakla araştırdığı konulardan arasındadır. Firmalar bu anlamda kendileriyle görüşen kişilere en iyi şekilde yardımcı olmalıdır ve güven vermelidir. en iyi ev temizlik şirketinde olması gereken özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Kullanılan malzemeleri( sünger, fırça, bez, tel, süpürge v.s) işe başlarken müşterinin yanında açılmalıdır.
 • Uluslar arası standartlara uygun özellikte çalışılmalıdır.
 • Ev alanlarında kullanılan malzemelerin sınıflandırılması gerekir. Tuvalet ve banyoda kullanılan kovalar ile evin diğer bölümlerinde kullanılan kovalar farklı olmalıdır ve diğer malzemeler de tabi ki sınıflandırılmalıdır.
 • Uygun fiyat seçenekleri sunularak müşterilere yardımcı olunmalıdır.
 • Ekip halinde çalışma performansı da son derece önemlidir.

En İyi Ev Temizliği Şirketi Nasıl Olmalıdır? 

Konusunda birçok açıklama yapmak mümkündür fakat bu durum müşteri hassasiyetine göre değişmektedir. Müşterinin özellikle tercih ettiği ve hassas olduğu noktaların işin en başından en ince ayrıntısına kadar öğrenilip ona göre temizliğe başlamak gerekir. Ev temizliğinde müşteri ile anlaşılan vakitte ve zamanda işin yapılması gerekir. Temizliğin yapılması sırasında ev sahibine her ayrıntı bildirilmelidir. Ayrıca müşterinin memnun kalmadığı kısımlar personeller tarafından tekrar gözden geçirilerek temizlenmelidir. Şirketler yaptıkları işin arkasında durmalıdırlar ve müşterileri mağdur etmemelidirler. Olumlu sonuçlar ve müşteri memnuniyeti firmaya olan ilgiyi ve tercih edilebilirliği arttıracaktır. Bu nedenle firma çalışanlarının bu konulara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ankara Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ankara ev temizlik şirketleri fiyatları birçok müşteri tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Firma yetkililerinin bu anlamda birbirleri ile yarışa girmeden yapacakları iş miktarına göre fiyatlandırma yapmaları gerekir. Müşteriler yapılan işin kaliteli olmasının yanı sıra en çok dikkat ettikleri konulardan biride fiyatın makul olması ve ödeme seçenekleri alternatifleridir. Firmaların fiyat sınıflandırması;

 • Ev temizliği
 • Ofis ve büro temizliği
 • Apart temizliği
 • Apartman temizliği
 • Villa temizliği
 • Sit içi temizliği gibi birçok çeşide ayrılarak fiyatlandırma yapılır. Fiyat araştırması yaparken firmanın malzemeleri, deterjanları ve kullandıkları teknolojik aletler de fiyata yansımaktadır.

ev-temizligi ev-temizligi ev-temizligiev-temizligiev-temizligiev-temizligiev-temizligi

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button