Halı Yıkama

Anasayfa > Hizmetler >Halı Yıkama

Halı Yıkama

Web Tasarım

Halı Yıkama 

– Daha önce halılarınızı yıkattınız ve memnun kalmadınız mı? Veya halılarınızın başına bir şey gelecek diye korktunuz hiç yıkatmadınız mı? DOĞRU son yıllarda, profesyonel halı yıkama firmalarının yanında para kazanmak adına nerede olduğu belli olmayan yerlerde halı yıkayan birçok oto ve halı yıkamacı açılmıştır.

– Bunlar halılarınızı bırakın yıkamayı, eskisinden daha kötü hale getirip bunu da ücret karşılığı yaparak aldatmaktadırlar. Bu durum halı yıkamayı 20 yılı aşkın süredir profesyonelce yapan firmamızı haliyle üzmektedir

– Çünkü insanlar biz halı yıkıyoruz diyen her firmaya şüphe ile bakmaktadırlar. Biz bu işi gerçekten fabrikamızda modern sistemlerle yaz ve kış sürekli yapmaktayız.

– Her tür halınızı (makine, shaggy, ısparta, bünyen, hereke ladik, çin, yörük, ipek, kıymetli yün, el dokuma, kilim, hint kilimi, napa, iran milas) adresinizden ücretsiz servisimiz ile alıyor 5 ila 7 gün içinde kuru ve ambalajlı olarak teslim ediyoruz.

-İsteğinize göre overlock yapıp saçakta örüyoruz. Battaniye, yorgan ve yatak örtüsü de yıkıyoruz

Fabrikamızın Halı Temizliği

1. Halınızın Teslim Alınması

Müşterilerimizle görüşüldükten sonra belirlenen zaman içinde halılarınız ücretsiz servisimizle makbuz karşılığı alınır.

2. Ölçülmesi ve Gruplandırılması

Fabrikamıza getirilen halılarınız, yıkanmadan önce çeşitli özelliklerine ve makbuz numaralarına göre numaralandırılıp, müşteri portföyüne kayıt yapılır. (Bu şekilde ilk aşamadan geçen halılarınızın karışması ve kaybolması önlenir.)

3. Temizlik Aşaması

Halılarınız toz arındırma makinelerinde kaba tozdan arındırılır ve derinlemesine temizlik işlemi başlatılır.

4. Halınızın Islatılması

Halılarınız bu aşamada türüne göre hazırlanmış deterjanlı suyla, ıslatılıp fırçalama işlemi için hazır hale getirilir ve bekletilir.

5. Fırçalama

Bekleme işleminden sonra derin kısımlarında birikmiş kir ve lekeler tekrar deterjanlı suyla yumuşatılıp fırçalama yapılır. (Fırçalama işi profesyonel sanayi tipi makinelerde yapılmaktadır.)

6. Halının Sıkılması

Halılarınız fırçalama makinelerinde derinlemesine yıkanmasına rağmen dip kısımlarında bir miktar daha kirli su ve temizlik atığı kalır. Bu nedenle halınızın santrifüj yöntemiyle sıkılıp kurutulması gerekmektedir.

7. Saçak Yıkama İşlemi

Saçaklı halılarınız kurutma işleminden sonra saçakların yıkanması için tekrar yıkama işlemine alınır.

8. Halının Tam Olarak Kurutulması ve Kalite Kontrolü

Halılarınız bu aşamada kurutma odalarında tam ve hızlı olarak kurutulup, son kontrolleri de yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslim edilmeye hazır hale getirilir ve teslim edilir.

hali-yikama hali-yikama hali-yikama

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

abonelik-banner
facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button