Ankara Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
ankara-temizlik-sirketi

Profesyonel Ankara Temizlik Şirketi

Profesyonel Ankara temizlik şirketleri; temizlik işlemlerini uzman kadrosu, tecrübeli çalışanları ile yapan firmalardır. Temizlik alanında verilebilecek her türlü hizmeti barındıran şirketlerdir. Temizlik işi herkesin yapabileceği bir iş gibi görünse de incelik ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Planlı, programlı ve düzenli hareket edilmesi gerekmektedir. Basit gibi görünen ama oldukça yorucu olan temizlik için pratik ve hızlı işleyiş önemlidir.

Profesyonel Ankara temizlik şirketleri ev temizliğinde akla gelebilecek her türlü hizmeti sunmaktadır. Ev tekstil ürünlerinin yıkanması, halı yıkama ve halı tamiri, sıfır ev temizliği, kullanımda olan ev temizliği, mevsim dönemleri temizliği gibi ev temizliği içerisinde yer alacak her türlü hizmetin tecrübeli temizlik çalışanları tarafından yapılması profesyonel ev temizliği hizmetleridir.

Detay Temizlik Hizmetleri

Detay temizlik hizmetleri temizlik alanına ait tüm hizmetleri içermektedir. Temizlik oldukça geniş bir alandır. Bu alanda her türlü hizmete ulaşabilmek ancak profesyonel şirketlerle çalışmak ile mümkün olmaktadır. Detay Temizlik bu hizmetlerin tümünü veren Ankara en iyi temizlik şirketlerinden biridir.

Detay Temizlik hizmetleri:

  • Her türlü ev temizliği; villa temizliği, rezidans temizliği, ev temizliği, bina temizliği,
  • Her türlü temizlik şirketi hizmetleri; gündelik temizlik, gündelikçi bayan, temizlik hizmetleri için yardımcı kadın, bahar temizliği, dezenfektasyonlu temizlik, anti bakteriyel temizlik,
  • Ev tekstil ürünleri buharlı temizlik, stor perde yıkama, koltuk yıkama, sandalye yıkama,
  • Halı yıkama; ipek halı yıkama, el dokuması halı yıkama, fabrika halısı yıkama, halı püskül örme, halı tamiri,
  • Dış cephe temizliği; cam dış cephe temizliği, kompozit dış cephe temizliği, alikopat dış cephe temizli, hareketli platformlu dış cephe temizliği,
  • Kurum temizliği; ofis temizliği, iş merkezi temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, kreş temizliği, alışveriş merkezi temizliği,
  • Bahar temizliği, yaz temizliği
  • Günlük temizlik, aylık temizlik

Detay temizlik bu hizmetleri ile her türlü temizlik ihtiyacına cevap vermektedir. Temizliğe dair her alanda çalışmalar yapmaktadır. Şirket modern ve teknolojik temizlik hizmetleri sunmaktadır. Temizlik için gerekli tüm malzeme, araç ve gereçlere sahip şirket profesyonel temizlik anlayışına uygun hizmet vermektedir.

Ankara Ev Temizliği Hizmetleri

Ankara ev temizliği hizmetleri; ev temizliği içerisinde yer alan tüm temizlik çalışmalarına denmektedir. Ev temizliği detaylı çalışma isteyen ince işlerden oluşmaktadır. Her türlü ayrıntının dikkate alınmasıyla derinlemesine temizlik sağlanabilmektedir. Detay Temizlik uzman kadrosu ile temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Temizlik tecrübe gerektiren işler bütünüdür. Tecrübe hızlı ve güvenilir temizlik için temel koşuldur.

Ankara Ev temizliği hizmetleri, evlerin temizlenme sürecinde her türlü ayrıntının dikkate alınması gereken hizmetlerdir. Detay Temizlik titizlikle yürüttüğü temizlik hizmetlerinde özel temizlik malzemeleri ve yöntemleri kullanmaktadır. Anti bakteriyel temizlik hizmetleri ile temizliğin sağlıksal değerinin farkında olduğunu kanıtlamaktadır. Anti viral dezenfektasyonlu temizlik hizmetleri ile kalıcı temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Profesyonel İş Yeri Temizliği

Profesyonel iş yeri temizliği; ofislerin, iş merkezlerinin, çalışma alanlarının, kurum ve kuruluşların tecrübeli temizlik çalışanları ile alanında uzman temizlik şirketleri tarafından temizlenmesidir. İş yerleri sürekli kullanımda olan alanlardır. Bu yüzden düzenli ve dikkatli temizlik hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Detay temizlik profesyonel iş yeri temizliği konusunda en iyi temizlik şirketidir. Uzun yıllardır verilen temizlik hizmetlerinin hepsine hakim uzman çalışma ekibi ile hızlı ve güvenilir temizlik anlayışı ile sektörün aranan şirketidir. Detay temizlik son teknoloji temizlik cihazları ile ofis ve iş yerlerinin ince temizliğini, dış cephe temizliğini yapmaktadır. plan ve sistemli çalışma anlayışı ile iş yerlerinin kullanımına engel olmadan temizlik hizmetlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Halı Yıkama Hizmeti

Ankara hali yıkama hizmeti; halı temizliği için en çok aranan hizmettir. Halılar yapılış şekli, yapımında kullanılan malzeme farklılıkları gibi durumlar dolayısıyla farklılıkları olan eşyalardır. Her birinin temizlenme yöntemi de farklıdır. Halı yıkama çalışanları tarafından temizlenmelidir. Detay Temizlik halı yıkama hizmeti açısından oldukça başarılıdır. Halıların farklılıklarına uygun yöntemlerle temizlenmesini sağlamaktadır. Elde dokuma halılar, ipek halılar gibi hassas halılara hassas yöntemlerle temizlik işlemleri uygulanmaktadır.

Detay Temizlik Ankara halı yıkama hizmeti çalışmalarında müşteri konforunu hedef almaktadır. Halılar evden alınıp eve teslim edilmektedir. Halı türüne özel halı şampuanları kullanılmaktadır. Özel temizleyiciler ile halılara zarar vermeden zorlu lekeler çıkarılmaktadır. Leke çıkarma garantisi ile çalışan Detay Temizlik halıların kullanım ömrünü artıran yöntemlerle halı temizliğini sağlarken overlok, saçak örme, halı püskülü örme, halı tamiri gibi özel işlemlerle de değerli halıların uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button