Keçiören Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Keçiören Temizlik Şirketleri

Keçiören Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
kecioren-temizlik-sirketleri

Ankara halı yıkama denilince ilk akla gelen Ankara temizlik şirketi olan Detay Temizlik olarak halı yıkamada en profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Duvardan duvara halı yıkama ve cami halısı yıkama hizmetlerimizde halılarınız yerinde yıkanmaktadır. Özellikle kaplama ve yapıştırılmış olan halıların temizlenmesinde yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde halılarınızı sökmeye gerek kalmadan temizleme hizmeti verilmektedir. Halı yıkama işlemlerinde kaliteli halı yıkama şampuanı kullanılarak halıların dokusuna zarar verilmeden halılarda derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Kaliteli halı yıkamada yapılan agresif kimyasal kullanım yanlışı firmamız tarafından yapılmaz. Bu sayede halılarınız temizlenirken yıpranmaz ve kullanım ömrü kısalmaz. Firmamız halı yıkama hizmetlerinde en uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet veren firma olarak halıları adresinizden alıp tekrar adresinize ücretsiz olarak bırakmaktadır.

Günlük temizlikçi arayanlar, ev temizliğinden yardımcı arayanlar bu hizmetimiz sizi ilgilendiriyor. Gündelikçi – yardımcı bayan hizmetimizde ev temizliğinde en uygun ev temizliği gündelikçi fiyatları ile verdiğimiz günlük temizlik hizmetinde evinizin günlük temizlik hizmetleri firmamız bünyesinde çalışan ve firmamızın kalite standartlarında temizlik yapan bayan tarafından verilmektedir. Firmamız kalite politikası gereğince günlük temizlik hizmetlerinde kendi denetimini yapmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Güvenilir ev temizlik şirketleri bulabilmek oldukça zor bir işlem gibi gelebilir. Ancak Detay Temizlik sayesinde faturalı ve sigortalı çalışanları ile temizlik hizmetlerinde haklarınızı garanti altına almaktadır. Günlük temizlik denilince başınız ağrımadan stres olmadan temizlik yaptırmak için firmamız ile iletişime geçiniz.

İnşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetleri inşaat artıklarının temizlenmesi işlemidir. inşaat sonrası temizlik işlemleri oldukça zahmetli işlemlerdir. Çünkü harç ve derz artıkları boya lekeleri gibi zor lekeler kalmaktadır. Evler kullanılmadan önce bu artıkların detaylı temizlenmesi gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde duvar ve duvar kağıdı temizliği hizmetlerimizde yer almaktadır. İnşaat temizliği fiyatları Ankara ilinde en uygun Ankara temizlik şirketleri arasında bir numarada yer alan Detay temizlik şirketi tarafından verilmektedir. Sizde en uygun inşaat sonrası temizlik fiyatları Ankara ile yaptırmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bir telefon ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız sizlere hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi verirken en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button