Ankara Ev Temizliği Fiyatları

Anasayfa >Ankara Ev Temizliği Fiyatları

Ankara Ev Temizliği Fiyatları

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
ankara-ev-temizligi-fiyatlari

Ankara ev temizliği fiyatları konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Şehirde memur sayısının diğer illere oranla fazla olması temizlik firmalarının da fazlalaşmasını sağlamıştır. Ev temizliği fiyatlarında esas alınan bazı hususlar bulunmaktadır. Bunları maddeleyecek olursak;

 • Ev temizliğinde evin büyüklüğü ve dubleks olup olmaması etkilidir.
 • Büyük evlere bir günde yetişmeyecekse iki kişi gönderilmektedir.
 • Özellikle camı fazla olan evlerin temizliği vakit almaktadır. Bu durum göz önünde bulundurulmaktadır.

Ankara Ev Temizlik yetkilileri olarak öncelikle ev temizliği için başvuruda bulunduğunuz zaman sizden evin oda sayısını ve büyüklüğünü öğrenir. Daha sonra görevlendirilen ekip eve gelerek kısa sürede temizliği bitirir. Ücretler nakit olarak alınmaktadır. Ev temizliğinde ücretler piyasa fiyatlarının üstünde değildir. Üstelik uygun fiyata kaliteli hizmet verilmektedir. Ankara‘da firmalar fiyat belirlemesi yaparken devamlı olan müşterilerine özel kampanya ve hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle ev temizliği konusunda memnun kalmış olduğunuz firma işe devam etmeli ve kampanyalardan yararlanmalısınız. Ankara ev temizliği fiyatları konusunda oldukça çeşitliliğe sahiptir. Bu noktada firma yetkilileri ile bağlantıya geçip evinizin özelliklerini söyleyerek daha net bir fiyatlandırma alabilirsiniz.

Ankara Ev Temizliği Fiyatları 2023 Fiyatları

Son yıllarda hızla artan temizlik ürünü fiyatları ile birlikte ev temizliği fiyatlarında da artış yaşanmıştır. Maliyetlerin artması ile birlikte fiyatlarda da artış yaşanmıştır. 3 oda bir salon (Dolu/Eşyalı Evler İçin Geçerlidir) ev temizliği fiyatları 900 ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Temizlik elemanlarının çalışma saatleri sabah 9 ile akşam 5 arasındadır. Ankara ev temizliği fiyatları belirlenirken bu saatler göz önünde bulundurularak bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Ev temizliğinin kapsamında verilen hizmetler şu şekildedir;

 • Ütüler yapılır.
 • Perdeler kirliyse yıkanır ve ütü gerekliyse ütülenir.
 • Parkeler temizlenir.
 • Halı ve koltuklar silinir.
 • Mutfak dolapları temizlenir ve düzenlemesi yapılır.
 • Evde bulunan tüm camlar silinir.

Her yıl başında temizlik fiyatlandırmasında artış yaşanmakla birlikte düzenli çalışan gündelik temizlik personelleri daha uygun fiyata temizlik yapmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgiyi temizlik personelinden alarak belirli aralıklarla ev temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Bu sayede ev temizliğini daha ekonomik yollarla halletmeniz mümkündür.

Temizlik hayatımızda önemlidir. Bireysel ve çevresel temizliğin önemi hem din hem de sağlık açısından çok önemlidir. Temizliğe dikkat etmediğimizde sağlığımız için kendimizi de koruma altına almış oluruz. Ancak yoğun iş temposunda temizlik yapmak kimi zaman zor olabilir. Bu zamanlarda ev temizliği Ankara fiyat garantisi ile firmalar ile sizlere hizmet sunulur.

Temizliği iki ayrı şekilde tanımlayabiliriz. Bunlar bireysel temizlik ve çevre temizliğidir. Temizlik Ankara firması olarak titiz çalışmalar ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmekteyiz. İçinde yaşadığımız kentin temizliği biz ve toplumun sağlığı için çok önemlidir. Ankara’da temizlik şirketleri de bu önemi çok iyi bilir. Temizlik hayatımız için çok önemlidir. Temelde, her temizlik insanların gelişimine katkıda bulunur.

Temizlik Ruh Sağlığınız İçin Bile Önemli

İnsanlar yaşamları boyunca ruhsal ve fiziksel ihtiyaç olarak temizlik yaparlar. Kişisel temizlik yaparken, temizlenecek alan sterilize edilmelidir. Çevresel temizlikte kullanılan ekipmanlar da çok önemlidir. Ankara’da temizlik yapmak için kullanılan ekipman oldukça geniştir. Buharlı temizlik makineleri ve ekipmanları ile temizlik yapmak Ankara sakinlerine daha temiz ve daha hijyenik bir yaşam alanı sunar. Ankara’nın en önemli unsurlarından biri olan temizlik, Ankara halkının korunması için ev temizliği Ankara fiyat garantisi ile desteklenmektedir.

Temizlik sıkıcı ve zor olduğu için zaman alır. Gün içinde aile ve iş hayatındaki sorumluluklarımız nedeniyle ev temizliği yapmak zor gelebilir. Ancak temizlik şirketleri bu yükü üstlenir. Özellikle Ankara’da temizlik, firmamızın güvencesidir. İnşaat sonrası temizlik yapılması gereken durumlarda bile yanınızdayız.

Ev temizliği Ankara Fiyat ve İnşaat Sonrası Temizlik

Camlar, kapılar ve yerler boya artıkları inşaat sonrası rahatsız edici bir görüntü bırakır. Cam, kapı ve zemine zarar vermeden uygun araç ve gereçlerle inşaat sonrası temizlik hizmeti veren Ankara temizlik firmamız, bu fırsatı makul fiyatlarla sunar. Sadece önceden ev temizliği Ankara fiyat görüşmesi yapmanız yeterlidir. İnşaat sonrası temizlik yapılırken temizlenmesi gereken fazla boya, ilk gün yüzeye zarar vermeden temiz kalması için yapılır. İnşaat işlemi sırasında oluşan kalıntıları yüzeye zarar vermeden temizlemek için uygun kimyasal malzemeler kullanılır ve elyaf ürünlerle temizlik tamamlandıktan sonra anahtar teslimi yapılır.

İnsanların sağlıklı bir ortamda yaşamaları için temizlik önem taşırken günümüzde yoğun çalışma hayatı ve diğer nedenler ile bunun için yeterli vakit bulunması mümkün olmamaktadır. Günlük ev temizliğinizi kendiniz yapsanız dahi detaylı temizlik için profesyonel hizmet alınması gerekmektedir. Bu hizmeti almak isteyen kişiler de ev temizliği fiyatları Ankara nedir öğrenmek istemektedirler. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmamız da bu sorunuzun cevabının uygun fiyatlar ile olmasını sağlamaktadır.

Şirketimizin ev temizliği konusunda deneyimli personeli evinize gelmekte yapacakları detaylı temizlik ile görünmeyen yerlerin dahi temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktadırlar. Ankara temizlik şirketimiz ile iletişime geçmeniz halinde yetkili arkadaşımız sizden çeşitli bilgiler almaktadır. Bu bilgiler arasında evin kaç metrekare olduğu da bulunmaktadır. Bu bilgi ile temizliğin belirlenen süre içinde ve detaylı olarak yapılabilmesi için kaç kişinin gelmesi gerektiği tespit edilmektedir. Planlı olarak çalışan şirketimizin deneyimli personeli tam zamanında işinin başında olmakta ve asla işini bitirmeden de evinizden ayrılmamaktadır.

Ev Temizliği Fiyatları Ankara 2023

Şirketimiz güvenin önem taşıdığı bir sektörde yer almanın bilinci ile bütün personelini gerekli güvenlik kontrollerinden geçirmekte ve ayrıca referanslı kişiler ile çalışmaya önem vermektedir. Yeni birlikte çalışmaya başladığımız personelimize de mutlaka işbaşı eğitimlerini vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları Ankara konusunda bütçenize en uygun fiyatları verebilmeyi de düşük kar marjı ile çalışıyor olmamız ile başarmaktayız. Ev temizliğinin düzenli olarak yapılması gerektiğini bilmekte ve bütçenize uygun fiyatlar veriyor olmamız ile bu hizmeti istediğiniz gibi düzenli olarak alabilmenizi sağlamaktayız. Evinizin temizliği sırasında işini hakkı ile yapacak siz söylemeden detaylı temizlik yaparak hijyen sağlayacak olan personelimiz ev temizliği fiyatları Ankara konusunda en önde gelen şirket olmamız ile memnun olmanız sağlanmaktadır.

 • Güler yüzlü,
 • çalışkan,
 • işini severek yapan kişiler ile çalışan firmamız yılın her günü çalışmakta ve ihtiyaç duyduğunuz zaman içinde temizlik hizmetini alabilmenizi sağlamaktadır.

Memnun olduğunuz kişi ile düzenli olarak çalışmak istediğinizde de bu konuda size hizmet verilmekte ve evinizin her zaman temiz ve hijyenik olması personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve Ankara temizlik şirketleri hizmet kalemlerimiz için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Temizlik şirketleri Ankara fiyatları çeşitlilik gösterir. Bu çeşitliliğin sebebi ise alınacak hizmetin detaylarıdır. Hizmet sağlanacak alanın ofis ya da ev olması değişikliğin ilk sebeplerinden biridir. Ev temizliği ve ofis temizliğinde farklı dinamikler ele alınır. Bu da fiyatlarda çeşitlilikler yaşanmasına neden olur. hem ev temizliği hem de ofis temizliği için hizmetin sürekliliği ve sıklığı da önem taşımaktadır. Bunun yanında hizmet sağlanacak alanın boyutları da önemli olmaktadır.

Sağlanacak hizmetin fiyatları belirlenirken temizlik şirketinin sizlere bazı soruları olacaktır. Ankara‘da evinizin ya da ofisinizin büyüklüğü, kat sayısı, oda sayısı gibi etkenler fiyatı etkilemektedir. Bunun yanında edinmek istediğiniz hizmetin aralığı da önem taşımaktadır. Ne kadar sık temizlik hizmeti isterseniz o kadar yüksek bir tutar ile karşılaşırsınız. Bunun yanında temizlik hizmeti ne kadar çok farklı elementi bir arada içerirse o kadar yüksek bir ücretlendirmeye tabi tutulur. Örneğin alacağınız hizmette duvarlardan halılara kadar evdeki ya da ofisteki her şeyin derinlemesine temizlenmesini tercih ediyorsanız, genel temizlik hizmetine göre daha yüksek ücretler ödersiniz.

Alacağınız hizmetin fiyatları belirlenirken o iş için destek sağlayacak kişi sayısı da önemli bir etkendir. Yani alacağınız hizmet için ne kadar çok kişi ile çalışırsanız o kadar yüksek bir ücretlendirmeniz olur. Ayrıca kişi başına düşen iş miktarının fazla olması da yüksek bir ücret ödemenizi sağlayabilmektedir. Her şirkette bu politika bulunmasa da bazı temizlik şirketlerinde farklı uygulamalar ile karşılaşmak mümkündür.

Ankara’da temizlik şirketleri hizmetleri geniş kapsamlı ve detaylıdır. Sadece ofis temizliği ya da sadece ev temizliği hizmeti sunan şirketlerle çalışabileceğiniz gibi hem ofis hem ev temizliği hizmeti veren şirketler bulmak da mümkündür. Bu hizmetlerin detayları kişilerin isteklerine göre şekillendirilmektedir. Alacağınız hizmeti belirlerken her şey sizin isteklerinize göre tasarlanmaktadır. Temizlik hizmeti alacağınız saat ve günleri belirleme şansına sahip olursunuz. Şirketin sizin için atamış olduğu kişiden bir şekilde memnun kalmadığınızda kişinin değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Hatta kişinin evinizde kullanacağı temizlik malzemelerini belirleyerek kullanmasını istediğiniz yönteme de sizler karar verebilirsiniz. Bu şekilde detaylı hizmet sağlayan firmalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı yeterli şekilde karşılayabilirsiniz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button