Ankara Ev Temizliği

Anasayfa >Ankara Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
ankara-ev-temizligi

Profesyonel ve tecrübeli olarak bulunan Ankara ev temizlik şirketleri bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu alanda bulunan deneyimli ekip ile gönül rahatlığı ile temizlik işlerinizi sağlayabilirsiniz. Ankara’nın her yerine sorunsuz bir şekilde ulaşmayı başaran firmamız ile günlük Ankara ev temizlik şirketi hizmetlerini de güvenli olarak da elde edebilirsiniz.  Online ulaşım açısından da hızlı olan firmamızın çalışmaları arasında; halı yıkama, gündelikçi yardımcı bayan, koltuk temizliği, duvar ve duvar kağıdı temizliği, inşaat temizliği ya da tadilat sonrası temizlik, cam temizliği, büro temizliği, stor perde temizliği gibi birçok alanda temizlik işlemlerini güvenli olarak gerçekleştirebilmektedir.

Ankara Temizlik Şirketleri

Sürekli artan müşteri ile temizlik şirketi Ankara şeklinde bulunan aramalarda artmaktadır. Günün her saatinde giriş yapabileceğiniz sitemizde bu zamana kadar yaptığım tüm çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 1998 yılından bu yana Ankara da temizlik konusunda binlerce kişiye hizmet etmekteyiz.

Ev temizliği hizmetinde en iyisi olmak için yapılan çalışmalarımızda temizlik şirketi Ankara olarak kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaları sunmaktadır. Prensiplerimiz arasında da bulunan “ en iyi olmak “anlayışı tüm ekip çalışanlarımızda da sağlanmaktadır.

Profesyonel Temizlik Anlayışı

Yeniliğe açık olarak da bulunan Ankara temizlik şirketi uzman kadroya da sahip olmaktadır. Müşteri memnuniyetinin de ön planda bulunduğu çalışmalarda detaylı ev temizlik şirketi olarak ilk sırada yer almaktadır. Müşterilere sunulan saygı ve profesyonellik de bu anlamda firmamızın sağladığı hizmetler arasında yer almaktadır. Uzun süreli işlerde de takım ruhu her zaman ön planda tutulmaktadır. Günlük olarak yapılan Ankara ev temizlik işleri de kısa süre içerisinde sağlanabilmektedir.  Belirtilen durumlara göre de hijyen ve saygı da profesyonel anlamda sunulmaktadır.

Duvardan duvara yapılan halı yıkama çalışmaları ile her türlü ev, iş yeri, restoran gibi bölümlerde Ankara temizlik şirketi fiyatları da uygun şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır. Özel ve profesyonel çalışmalarda sunulan hizmetlerde leke çıkarıcı içinde çeşitli yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Hijyen konusunda da birçok Ankara ev temizlik şirketleri arasında özel çalışmalarımız bulunmaktadır. Bunun için sunduğumuz hizmet içerisinde temizliği yapılan her alanın hijyenik olarak da fazlaca bulunması büyük önem taşımaktadır.

Ankara En İyi Temizlik Şirketleri

Ankara En İyi Temizlik Şirketleri;  mutfak, banyo, oturma odası, masa, sandalye, raflar, kapılar, ahşap ürünler, tüm odalarda etkin temizlik için A’dan Z’ye hizmet vermektedir. Şirketimiz, Ankara’daki temizlik şirketleri arasında geniş çapta dağıtılan hizmetler sunarak hijyenik ve sağlıklı bir etki yaratmaktadır.

Şirketimiz tarafından sağlanan temizlik hizmetleri sayesinde eviniz;

 • Salon,
 • oturma odası,
 • mutfak,
 • banyo,
 • tuvalet,
 • yatak odası,
 • çocuk odası,
 • balkon,
 • teras,
 • merdiven,
 • bodrum ve depo gibi istediğiniz tüm alanlar temizlenebilir.

Şirketimiz uzun yıllardır sunduğu kalite ve güven ile ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Şirketimizden ev temizliği hizmeti alan müşterilerimiz, evlerinde profesyonel bir ekip ve ekipmanla, temizliğin tereddüt etmeden yapılacağını bilerek, hizmet talep edebilirler. Çünkü Ankara en iyi temizlik şirketleri arasındaki firmamız evi evinizin her noktası için temizliyor, derinlemesine temizlik yapıyor, hem evinizi hem de tüm mülkünüzü yapı için koruma sağlar.

Ankara Ev Temizliği Fiyatları 2020 Fiyatları

Son yıllarda hızla artan temizlik ürünü fiyatları ile birlikte ev temizliği fiyatlarında da artış yaşanmıştır. Maliyetlerin artması ile birlikte fiyatlarda da artış yaşanmıştır. 3 oda bir salon ev temizliği fiyatları 150 ile 200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Temizlik elemanlarının çalışma saatleri sabah 9 ile akşam 5 arasındadır. Ankara ev temizliği fiyatları belirlenirken bu saatler göz önünde bulundurularak bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Ev temizliğinin kapsamında verilen hizmetler şu şekildedir;

 • Ütüler yapılır.
 • Perdeler kirliyse yıkanır ve ütü gerekliyse ütülenir.
 • Çamaşırlar yıkanır.
 • Parkeler temizlenir.
 • Halı ve koltuklar silinir.
 • Mutfak dolapları temizlenir ve düzenlemesi yapılır.
 • Evde bulunan tüm camlar silinir.

Ankara Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ankara ev temizlik şirketleri fiyatları birçok müşteri tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Firma yetkililerinin bu anlamda birbirleri ile yarışa girmeden yapacakları iş miktarına göre fiyatlandırma yapmaları gerekir. Müşteriler yapılan işin kaliteli olmasının yanı sıra en çok dikkat ettikleri konulardan biride fiyatın makul olması ve ödeme seçenekleri alternatifleridir. Firmaların fiyat sınıflandırması;

 • Ev temizliği
 • Ofis ve büro temizliği
 • Apart temizliği
 • Apartman temizliği
 • Villa temizliği
 • Sit içi temizliği gibi birçok çeşide ayrılarak fiyatlandırma yapılır. Fiyat araştırması yaparken firmanın malzemeleri, deterjanları ve kullandıkları teknolojik aletler de fiyata yansımaktadır.

Ev Temizliği Ankara Fiyat

Temizlik hayatımızda önemlidir. Bireysel ve çevresel temizliğin önemi hem din hem de sağlık açısından çok önemlidir. Temizliğe dikkat etmediğimizde sağlığımız için kendimizi de koruma altına almış oluruz. Ancak yoğun iş temposunda temizlik yapmak kimi zaman zor olabilir. Bu zamanlarda ev temizliği Ankara fiyat garantisi ile firmalar ile sizlere hizmet sunulur.

Temizliği iki ayrı şekilde tanımlayabiliriz. Bunlar bireysel temizlik ve çevre temizliğidir. Temizlik Ankara firması olarak titiz çalışmalar ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmekteyiz. İçinde yaşadığımız kentin temizliği biz ve toplumun sağlığı için çok önemlidir. Ankara’da temizlik şirketleri de bu önemi çok iyi bilir. Temizlik hayatımız için çok önemlidir. Temelde, her temizlik insanların gelişimine katkıda bulunur.

Ev Temizliği Fiyatları Ankara 2020

Şirketimiz güvenin önem taşıdığı bir sektörde yer almanın bilinci ile bütün personelini gerekli güvenlik kontrollerinden geçirmekte ve ayrıca referanslı kişiler ile çalışmaya önem vermektedir.

Yeni birlikte çalışmaya başladığımız personelimize de mutlaka işbaşı eğitimlerini vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları Ankara konusunda bütçenize en uygun fiyatları verebilmeyi de düşük kar marjı ile çalışıyor olmamız ile başarmaktayız.

Ev temizliğinin düzenli olarak yapılması gerektiğini bilmekte ve bütçenize uygun fiyatlar veriyor olmamız ile bu hizmeti istediğiniz gibi düzenli olarak alabilmenizi sağlamaktayız.

Evinizin temizliği sırasında işini hakkı ile yapacak siz söylemeden detaylı temizlik yaparak hijyen sağlayacak olan personelimiz ev temizliği fiyatları Ankara konusunda en önde gelen şirket olmamız ile memnun olmanız sağlanmaktadır.

Ev Temizliği İçin Bayan Ankara –  Hizmetimize Güveniyoruz!

Temizlik sektörü içerisinde yıllarca var olmanın verdiği deneyim ve güvenle birlikte ev temizliğinizde size yardım edecek olan firmamız sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kendini geliştiren yapısı sayesinde müşterilerine temizlik alanında ilkleri yaşatan adresimiz aynı zamanda şu hizmetleri de vermektedir:

 • İstediğiniz zaman istediğiniz evin temizliği yapılabilmektedir.
 • Ev temizliğinde doğal temizlik ürünleri kullanılarak parke, ayna, dolap vs. alanların kullanım ömrünü uzatmaktadır.
 • Hızlı ve özenli hizmet veren personellerimiz temizliğinizi kısa sürede bitirerek size tertemiz bir ev teslim edecektir.
 • Ev temizliğinde firmamız piyasa üzerinde bulunan en cazip fiyatları sunmaktadır.
 • Televizyon, bilgisayar, boz dolabı gibi teknolojik cihazlarınızın temizliği dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.
 • Ev içerisindeki özel eşyalarınız ve özel alanlarınız sizin izniniz olmadan temizlenmemektedir.
 • Koltuk, halı, perde gibi eşyalarınız için özel temizleme yöntemleri kullanılmakta ve bu eşyaların kumaşlarına özel temizlik ürünleri tercih edilmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri Ankara‘da Nasıl Olmalıdır?

En iyi ev temizlik şirketi nasıl olmalıdır ? Sorusu birçok kişinin merakla araştırdığı konulardan arasındadır. Firmalar bu anlamda kendileriyle görüşen kişilere en iyi şekilde yardımcı olmalıdır ve güven vermelidir. Ankara en iyi ev temizlik şirketinde olması gereken özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Kullanılan malzemeleri( sünger, fırça, bez, tel, süpürge v.s) işe başlarken müşterinin yanında açılmalıdır.
 • Uluslar arası standartlara uygun özellikte çalışılmalıdır.
 • Ev alanlarında kullanılan malzemelerin sınıflandırılması gerekir. Tuvalet ve banyoda kullanılan kovalar ile evin diğer bölümlerinde kullanılan kovalar farklı olmalıdır ve diğer malzemeler de tabi ki sınıflandırılmalıdır.
 • Uygun fiyat seçenekleri sunularak müşterilere yardımcı olunmalıdır.
 • Ekip halinde çalışma performansı da son derece önemlidir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button