Overlok

Anasayfa > Hizmetler >Overlok

Overlok

Overlok

Overlok Yapma

Overlok yapma birçok kişi tarafından sadece halı kenarlarına uygulanan bir işlem olarak bilinir. Ancak overlok yapımı temelde giyim ürünlerine de yapılabilen bir çeşit dikiş işlemidir. Giyim ürünleri ve halı ürünlerinde sıklıkla tercih edilen ve sıkça adını duyuran overlok yapımı aslında bir hayli gerekli ve kullanışlı bir işlemdir. Overlok işlemi temelde temizleme, kesme ve dikme işlemlerinin genel adıdır. Overlok yapmak için ise mutlaka overlok makinesi gereklidir. Overlok işleminin elle yapılabildiği durumlar sadece ince giyim ürünleri için geçerlidir. Halı gibi kalın kumaşlar için mutlaka overlok makinesi kullanılmalıdır.

Firmamız Detay Temizlik tarafından verilen overlok yapma hizmeti ile hızlı, güvenilir ve sağlam bir hizmet alabilirsiniz. Böylece overlok yapma derdinden kısa sürede kurtulur halı kenarlarının ilk günkü gibi sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Overlok yapımı hakkında merak ettiklerinize ve overlok yapımı fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Overlok Yapımı Nasıl Gerçekleştirilir?

Overlok yapımı aslında çok da zor olmayan ancak kalın kumaşlarda elle yapımı mümkün olmayan bir işlemdir. Overlok yapımı için önce temizlik işlemi gerçekleştirilir daha sonra halının kenarı kesilir ve sonrasında tekrar dikim işlemi gerçekleştirilir. Overlok makinesi ile gerçekleştirilen bu işlemleri makineler sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Tabi overlok işlemini alanında deneyim kazanmış birinin yapması gerekir. Aksi takdirde halılara zarar verilebilir. Firmamız tarafından verilen tüm overlok yapımı hizmetleri son teknoloji makineler ve uzman çalışanlar tarafından verilmektedir. Böylece kısa süreler içerisinde halılarınızın overlok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Peki overlok yapımı fiyatları 2020 yılında ne kadar?

Overlok Yapımı Fiyatları

Overlok yapımı fiyatları, overlok yapılacak halının boyutuna göre değişiklik gösterir. Kaliteli bir overlok işlemi için şart olan ise iyi bir overlok makinesidir. Makine ne kadar iyi iş çıkarırsa halının overlok ömrü o kadar uzun olur. Overlok yapımı hakkında merak ettikleriniz ve halılarınızın overlok işlemi için ne kadar ücret ile yapılacağını öğrenmek için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim kanalı üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamak.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

abonelik-banner
facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button