Yerinde Yatak Yıkama

Anasayfa >Yerinde Yatak Yıkama

Yerinde Yatak Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Yerinde yatak yıkama uygulaması, bulunmuş olduğu alanda yıkanması gereken ve taşıması mümkün olmayan yataklar için uygulanan yıkama işlemleridir. Yurtlarda, otellerde ve evlerde bulunan yataklar, yerinde yatak yıkama işlemiyle temizlenen kategorisine girmektedir.

Peki, Ankara temizleme şirketi olarak bu işlemleri nasıl yapıyoruz?

Yerinde yıkama için kullanılan makinelerimiz sayesinde 80 derecelik su ile yıkama ve vakumlama uygulamaları aynı anda yapılmaktadır. Bunun sayesinde ise yataklarınızın süngeri ıslanmaz ve yataklarınız nemli bez ıslaklığında kalmaktadır. Yaptığımız bu uygulamalar sonrasında ise kusma ya da kötü koku gibi bir şikâyet yaşanmaz. Yataklarınızın kuruması için havalandırmanız yeterli olacaktır. Yerinde yatak yıkama işlemlerinden sonra yatağınız yaklaşık olarak dört veya beş saat sonra kuruyacaktır. Yataklarınızın yüzeylerinin cinslerine göre sarı lekeler çıkmayabilir. Ancak organik lekeler için garanti veremiyoruz. Bu gibi durumlar ise kumaşların yüzeylerine bağlı olarak bazı lekelerin ortaya çıkması olasıdır.

Ankara temizlik şirketinin farkı ise makinelerin içerisindeki ısıtıcılar sayesinde sıcak su ile yıkama ve vakumlama işlemleri aynı anda yapılabilmektedir. Yıkama uygulamalarında kullanmış olduğumuz su aynı sürede vakumlanır ve yatak süngeri ıslanmamaktadır. Böylelikle aynı gün içerisinde kuruma sağlanır.

Yerinde Yatak Ve Koltuk Yıkama

Yerinde yatak yıkama konusunda hizmette sınır tanımayan firmamızın personellerin müşterilere olan hassasiyeti müşteriye karşı saygı ve güler yüzlülüğü kullanılan malzemelerin kalitesi ve işini yaparken göstermiş olduğu titizlikten ötürü Ankara’nın bütün semtlerinde vermiş olduğu hizmeti öne çıkaran bir firma olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Müşteriye uygun fiyat garantisi veren firmamız ile umduğunuzdan fazlasını bulacaksınız. Ankara yerinde temizleme hizmetlerinden birisi de yatak koltuk yıkama olan firmamız tamamen müşterilerimizin belirlemiş olduğu en uygun saat diliminde sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden ve oldukça büyük özen ve titizlik ile evde yatak koltuk yıkama uygulamaları yapılmaktadır. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet portföyünde yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmeti oldukça önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. Sizlerde firmamız tarafından yerinde yatak yıkama temizlik hizmeti almak istiyorsanız. Bizler ile iletişime geçerek yatak ve koltuklarınızı en hızlı ve kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button