Yatak Koltuk Yıkama

Anasayfa >Yatak Koltuk Yıkama

Yatak Koltuk Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Yatak koltuk yıkama konusunda hizmette sınır tanımayan firmamız müşterilere olan hassasiyet ve işini yaparken göstermiş olduğu titizlik sayesinde Ankara’nın bütün bölgelerinde vermiş olduğu hizmeti öne çıkaran bir firma olmayı başarmıştır. Ankara yerinde temizleme hizmetlerinden biriside yatak koltuk yıkama olan firmamız tamamıyla müşterilerimizin belirlemiş olduğu en uygun saat diliminde sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden ve oldukça büyük özen ve titizlik ile evde yatak koltuk yıkama uygulamaları yapılmaktadır. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet portföyünde yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmeti oldukça önemli bir konuma sahip olmaktadır.

Ankara ve çevresinde genel olarak kullanılmakta olan evde yatak koltuk yıkama ya da parçalar şeklinde çeşitli odalardaki eşyalarınızı tamamen hijyenik, garantili ve güvenilir bir şekilde yerinde yıkayarak temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, kola lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, ruj lekesi, kahve lekesi, boya lekesi, şarap lekesi, kalem lekesi, mum lekesi, pas lekesi, kireç lekesi ve yemek sosu lekesi gibi pek çok inatçı zorlular ile kolay bir şekilde üstesinden gelebilmektedir.

Evde Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak koltuk yıkama fiyat kısmıyla ile bilgileri ise sitemizde yer alan fiyatlar sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde yatak yıkama hizmetimizde yataklarınızı yıkamaya başlamadan önce vakumlu makinelerimizin yardımı ile yatağın üzerine sinmiş olan tozları, kaba pislikleri üzerinden alıyoruz. Daha sonra ise yatağın üzerinde yer alan leke ve kirler için de sağlığa zararsız olan organik bazlı leke çıkarıcıları tercih ediyoruz. Leke ve kirler için sağlığa zararsız olan leke çıkarıcıları kullandıktan sonra ise durulama işlemi için yatağa temiz su veriyoruz. Son olarak ise vakum gücü oldukça yüksek olan makinelerimiz ile yatakların vakumlamasını yaparız. Bu uygulama sayesinde yatağın üzerinde yer alan kir, mikrop, leke ve bakteriler vakum makinemizin haznesine alınarak yataklarınız hem lekelerden arınır hem de tamamen hijyenik olması da sağlanılır. Sizlerde firmamız tarafından hizmet almak istiyor iseniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yatak ve koltuklarınızı en kaliteli ve hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Müşteriye uygun fiyat garantisi veren firmamız ile umduğunuzdan fazlasını bulacaksınız.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button