YaşamKent Temizlik Şirketleri

Anasayfa >YaşamKent Temizlik Şirketleri

YaşamKent Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
yasamkent-temizlik-sirketleri

Profesyonel Yaşam Kent Temizlik Şirketleri

Yaşam Kent Temizlik Şirketleri hizmetimizde önceliğimiz müşterimizin beklentilerini karşılamak temiz ve hijyen bir hizmet sunmaktır. Temizlik hizmetimiz ; Eşyalı Ev Temizliği – Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği – İnşaat Sonrası Ev Temizliği olarak gruplandırılarak siz müşterilerimizin talebi doğrultusunda uzman kadromuz ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Çankaya Temizlik Şirketleri arasında bulunan Yaşamkent'de bir çok temizlik şirketi bulunmaktadır.

Eşyalı Daire Ev Temizliği;

Günlük yapılması gereken ev işlerini kapsar. Camlarınızın iç dış temizliği, Odalarınızın temizliği, Mutfağınızın temizliği, Tuvalet – Banyolarınızın temizliği, Islak ve kuru zeminlerinizin temizliği olarak yapılmaktadır.

Yaşam Kent Eşyalı Daire Ev Temizliği:

Tadilat sonrası ev temizliği daha detaylı ve derin temizlik işlerini kapsar ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Camlarınızın iç dış temizliği, Odalarınızın temizliği, Mutfağınızın temizliği (Mutfak dolabı iç-dış temizliği, mutfak duvarlarınızın temizliği, beyaz eşyalarınızın altlarının temizliği), Banyonuzun temizliği (Banyo duvarının temizliği, küvet – duşa kabin – lavabo – banyo dolabı – klozetin temizliği), Koltuk takımınızın sanayi tipi vakumlu makine ile yıkanması, Oda duvarlarınızın silinmesi, Islak ve kuru zeminlerinizin temizliği olarak yapılmaktadır.

Yaşam Kent İnşaat Sonrası Ev Temizliği:

İnşaatı yeni bitmiş dairelerinizin taşınma işleminden önce yapılan temizlik işlerini kapsar ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Camların inşaat kalıntılarından (cam ve çerçevelerine zarar vermeden) tamamen arındırılması ve temizlenmesi, Islak ve kuru zeminlerin inşaat kalıntılarından zeminlere zarar vermeden gerekli aparatlarla temizliği, Mutfağın komple temizliği, Evin içinde bulunan tüm sabit dolapların iç dış temizliği, Tuvalet ve banyoların komple temizliği olarak yapılmaktadır. Evinizde nasıl bir temizlik yaptıracağınıza karar verip bizi arayıp bildirmeniz yeterlidir. Siz eş ve dostlarınızla güzel sohbetler yaparken, Okyanus Temizlik ekibimiz evinizi temizleyip size teslim eder.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button