Ümitköy Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Ümitköy Ev Temizlik Şirketleri

Ümitköy Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
umitkoy-ev-temizlik-sirketleri

Ev temizliği için bayan arıyorum ya da ev işlerine yardımcı bayan aranıyor diye ilan verip istediğiniz kaliteyi elde etmeye çalışmaktan yoruldunuz mu? Ev işlerinize sizin kadar özen gösterecek kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz? Gündelikçi bayanım iş arıyorum diyenleri bir kenara bırakın ve en kaliteli Çankaya temizlik şirketi ile tanışın. Detay Temizlik firması olarak halı yıkamadan boş ev temizliğine, koltuk yıkamadan tadilat sonrası temizlik hizmetlerine kadar tüm temizlik ihtiyaçlarınıza cevap vermekten gurur duyuyoruz. Kurumsal temizlik hizmetlerimiz sayesinde gündelikçi ev temizliği hizmetlerimiz de evinize gelen temizlik personelimiz firma kalite standartlarımızda temizlik yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamızın ev temizliği fiyatları Ankara listelerindeki yerini kendini de görebilirsiniz.

Bize göre temizlik şirketi açmak için sahip olunması gereken nitelikler şunlardır; güvenilir olmak, istikrarlı olmak, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemek, tüm işlemlerde müşterilerin taleplerini dikkate alabilecek şekilde esnek olmak. Piyasada ucuz temizlik şirketi adı altında temizlik konusunda en ufak bir fikri olmayan kişiler tarafından ucuz temizlikçi hizmeti dolandırıcılığı yapılmaktadır. Eve temizlik hizmeti veren ekibimiz evlerinizde mükemmel temizlik yaparak müşteri memnuniyetini %100’e çıkarmaktadır. Temizlik randevusu alarak evlerinizin müsait olduğu zamanlarda temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Periyodik temizlik anlaşmalarında firmamız günlük yüzeysel temizlik ve aylık derinlemesine temizlik hizmetleri ile evinizin her daim temiz olmasını ve temiz kalmasını sağlamaktadır.

Hafta sonu ev temizlik işi sizin talebiniz doğrultusunda firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ev temizliği hizmetlerinde odalarda vitrin, masa, koltuk, sehpa, etajer, dolaplar silinip temizlenirken gerekli durumlarda içleri boşaltılarak tüm eşyalar mutfak temizliği hizmetlerinde olduğu gibi tek tek yapılarak yerleştirilmektedir. Pencere ve camlar iç ve dış cepheden temizlenir ve pencere denizlikleri temizlenir. Banyo ve tuvaletler özenle dezenfekte edilerek mikrop birikerek sağlığınızı tehdit etmesi engellenir. Detay Temizlik firması olarak Ankara’daki en iyi 10 temizlik şirketi 2020 listelerine ismimizi yazdırmayı kaliteli hizmetimiz sayesinde başardık. Elektronik aletlerin ve mobilyaların temizliğinde en az sizin kadar hassas davranan firmamızdan hizmet almak için bir telefon ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button