Temizlik Sirketleri Ankara Cankaya

Anasayfa >Temizlik Sirketleri Ankara Cankaya

Temizlik Sirketleri Ankara Cankaya

Detay Temizlik



Bize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Temizlik sirketleri Ankara Cankaya kenti özelinde bilgi vermeden önce bazı hususları da ifade etmek gerekir. Ankara kenti gerek büyükşehir olması gerek başkent olması sebebi ile çok katmanlı olan bir kenttir. Çok geniş skalada işler vardır. Temizlik sektörü de bunlardan bir tanesi olup hizmet sektörü kategorisindedir. Kentte hem evlerden, hem de işyerlerinden talep gelir. İşyerleri içinde kamuya ait olan kurumlar olabildiği gibi her türden özel işletmede mevcuttur. Büyük binaların da yapılması ile beraber temizlik işi özellikle plazalarda bir dış proses haline gelmiştir. Ankara’nın kalbi olan Çankaya’da bu alanda çok ciddi bir talep vardır.

Temizlik sirketleri Ankara Cankaya kentinin birçok semt ve mahallesinde yer alır. Bunlar içinde bir veya birkaç alanda çalışan firmalar olduğu gibi temizlik işinin tüm alanlarında çalışan firmaların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Her bir firma kendi hedef kitlesinin beklentilerine uygun olarak çalışır iken aynı zamanda sektöre her geçen gün yeni yeni firmalar da eklenmektedir. Bu tamamen arz talep dengesi ile alakalı olan bir durumdur. Artan nüfus, yeni yapılan binalar bu durumu ortaya çıkarır iken bu da rekabeti üst noktalara taşıyor.  Temizlik şirketlerinin verdiği temizlik işlerinin başlıcaları şunlardır:

  • Ev temizliği
  • Fabrika temizliği
  • Kaba inşaat temizliği
  • Ofis temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Komple fabrika temizliği
  • Bina temizliği başlıca söylenebilecek olan temizlik türleridir.

Temizlik sirketleri Ankara Cankaya ilçesinde yine bazıları sadece Çankaya ilçesi sınırları içinde çalışır iken bazıları ise tüm Ankara kenti içinde çalışırlar. Hizmet fiyatlarına gelindiğinde ise firmadan firmaya göre değişir. Yine yapılan işin türleri de birbirinden farklı olduğu için nihai rakam üzerinde etkilidir. Çankaya ölçeğinde firmaların birbirine temelde yakın rakamları vardır. Maliyetleri ise işçilik ve kullanılan malzemeler oluşturur. Lakin hem Çankaya şehrinde hem de tüm Ankara ölçeğinde bu alanda akla gelen firmaların başında bizim firmamız gelir. Uzun yıllardır sektörde olmamız, uzman ve deneyimli kadromuz ile profesyonel biçimde çalışmamız yapılan işe uygun fiyatlandırmamız ile şirketimiz tartışmasız hizmet alınacak kuruluşların başında gelir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button