Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
temizlik-sirketleri

Gündelikçi arayanlar Ankara firması olan Detay Temizlik firmamızın gündelikçi – yardımcı bayan hizmeti ile tanışın. Ankara’da en iyi temizlik yapan kadın ekibimiz sayesinde gündelik temizlikte en büyük yardımcınız olduk. Detay temizlik firması bünyesinde çalışan gündelikçi ekibimiz için ek bir temizlikçi kadın sigortası yaptırmanız gerekmeden evinizin temizliğini yaptırabilirsiniz. Detay Temizlik şirketi ile çalışan kadınlarımız en uygun temizlikçi kadın ücretleri ile hizmet vermektedir. Ev temizliği hizmeti çalışan ve ev temizlemeye vakit ayıramayanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Evinizin temiz olması sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlamaktadır. Firmamız inşaat sonrası ev temizliği Ankara hizmeti ile inşaat temizliği hizmetini de sunmaktadır. Detay temizlik inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde en uygun fiyatlı firmadır.

Koltuk – oturma grubu temizliği hizmetlerimiz evlerimizde çok kirlenen koltuklarınızın temizlenmesini sağlamaktadır. Koltuklar çok kullanılan malzemeler oldukları için yoğun bir kire maruz kalırlar. Deri döküntülerinde yaşayan ve insan sağlığını tehdit eden maytların yuva yapma alanlarıdır.  Özel koltuk yıkama makinesi kullanılarak yapılan koltuk yıkama işlemleri sayesinde koltuk süngerlerine kadar işlemiş olan kir ve lekeler çıkarılmaktadır. Vakumlu koltuk yıkama yöntemi sayesinde süngerlerin içine işlemiş olan kir ve lekeler sökülüp çıkarılmaktadır. Detay temizlik şirketi koltuk yıkama fiyatları sektörde sunulan en uygun fiyatlardır. Firmamızın koltuk yıkama hizmeti sayesinde sandalye, büro sit, çekyat, kanepe ve yatak yıkama işlemleri yapılarak derinlemesine temizlik sağlanmaktadır.

Ofis ve evlerde kullanılan jaluziler toz ve kirin toplandığı eşyalardandır. Jaluzi temizlemenin kolay yolu Detay temizlik firması ile iletişime geçmektedir. Firmamızdan aldığınız jaluzi temizleme hizmetinde ekibimiz hızlıca adresinize gelerek doğru jaluzi temizleme yöntemleri kullanarak jaluzileri temizlemektedir. Jaluzi temizleme işlemleri detay gerektiren temizlik işlemleridir. Bu yüzden özel jaluzi temizleme fırçası ile jaluzi temizliği yapılmakta ve en ince detay bile pırıl pırıl olması sağlanmaktadır. Cam ve jaluzi temizliği ihtiyaçlarınızda Detay temizlik firmamızı tercih etmeniz sayesinde temizlik hizmetlerinde en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Detay Temizlik firmamızdan temizlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bir telefon ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button