Temizlik Sirketi Ankara Cankaya

Anasayfa >Temizlik Sirketi Ankara Cankaya

Temizlik Sirketi Ankara Cankaya

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Değişen dönüşen dünya düzeni içinde her geçen gün yeni yeni iş alanları yaşanan arz talep dengesi içinde insanların karşısına çıkıyor. Bu firmalardan bir tanesi de temizlik alanında hizmet veren firmalardır. Temizlik şirketleri Türkiye’nin değişik yerlerinde bulunurlar. Nitekim temizlik sirketi Ankara Çankaya ilçesinde de sıklıkla insanların karşısına çıkar. Bunun ise belli başlı bazı nedenleri vardır. Bunların en başında Çankaya ilçesinde çok sayıda resmi kurum ve bunun yanı sıra her türden işletme olmasıdır. Ayrıca demografik olarak her kesimden insanlar yaşamaktadır. Bu da her yerden temizlik alanında firmalara talep gelmesini sağlar.

Temizlik sirketi Ankara Çankaya kentinde hizmet veren pek çok firma vardır. Bunlardan bir tanesi de bizim firmamızdır.  Firmamız 365 gün kesintisiz çalışır. Hizmet gamımız son derece geniştir. Ev temizliği, kaba inşaat bitimi temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği ve bina temizliği gibi çok geniş bir alanda temizlik işi var. Firmamız hem kamu sektörüne, hem özel sektöre, hem bireysel müşterilere çalışır.  Termine sadık kalarak çalışır. Bunun yanı sıra müşterilerimiz bize istedikleri an istedikleri biçimde ulaşabilir. İster telefon ederek, ister sitemiz üzerinden, ister bizzat gelerek temizlik alanında neye gereksinimleri var ise onu dile getirebilirler. Firmamız alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çizgisinden ödün vermeden müşteri beklentilerini göz önüne alarak çalışır.

Temizlik sirketi Ankara Çankaya firmamızın çalışma şekli şöyledir: Müşterilerimiz bize böyle bir talep ile geldikleri zaman temizlenecek olan alana giderek gerekli fizibiliteyi yapar. Bu çalışma sonrası ortaya nihai bir rakam kullanılacak malzemeler çalışılacak gün ve çalışacak kişi sayısı ortaya çıkar. Firmamız müşteri ile belirlenen gün ve saatte temizlik işini titizlik ile gerekli hijyen kurallarına uygun biçimde yapar. Her aşamada proses kontrollerini gerçekleştirir. Firmamızda kartlar ile ödeme, firma hesabına havale, nakit elden ödeme gibi ödeme biçimleri olmasından ötürü müşteriler kendilerine en uyan biçimde ödeme yapar. Fiyatlarımız ise yapılacak olan işin kapsamına göre adım adım belirlenir. Fiyatlarımız iş kalitesi de düşünüldüğü zaman oldukça uygundur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button