Temizlik Hizmetleri Ankara

Anasayfa >Temizlik Hizmetleri Ankara

Temizlik Hizmetleri Ankara

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kenti gerek başkent olması gerek büyükşehir olması gerek bulunduğu konum itibarı ile önemli ve özel bir yerdedir. Ankara aynı zamanda dünyanın sayılı metropolleri arasında olup büyükşehir olmasına da istinaden kentte irili ufaklı çok sayıda firma vardır. Bunlar içinde temizlik hizmetleri Ankara şehrinde başlı başına önemli bir yer teşkil eder. Bunun temel nedenleri arasında üstte ifade edilen durumlar vardır. Kentte her alanda hem bireysel bazda, hem özel sektörden, hem kamu sektöründen bu alanda son derece ciddi bir talep vardır. Biz de Detay Temizlik olarak Ankara kentinde son derece özel bir yerdeyiz ve bu alanda çok ciddi bir sorumluluğumuz olduğunun farkındayız.

Temizlik hizmetleri Ankara kenti genelinde firmamız hizmet veriyor. Uzun zamandır sektörde olan ve sektöre son derece hakim bir kuruluş olarak üzerine düşenleri fazlası ile yapan bir kuruluştur. Müşteri ve hizmet odaklı bir yaklaşım sergiler. Müşterilerimiz bize gereksinim duydukları her an ister telefon ederek, ister bizzat gelerek, ister Whatsapp hattımız üzerinde rahatlıkla kendilerine en kolay gelen biçimi ile ulaşabilir. Bu noktada tercih tamamı ile müşterilerimize kalan bir olgudur. Firmamız 365 gün sözleşmeli olarak profesyonel bir biçimde çalışır. En ufak bir detayı atlamaz. Hem kamu kurumlarına, hem özel sektöre, hem de bireysel müşterilere hizmet verir.

Temizlik hizmetleri Ankara firmamız ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman temizliği, bina dış cephe temizliği gibi son derece geniş bir alanda çalışır. Tüm bunları yaparken işe başlamadan önce gerekli olan fizibilite çalışmalarını gerçekleştirir. Kaç gün kaç kişi çalışacak onu belirler. Aynı zamanda kullanılacak olan malzemeleri belirler. Akabinde de süreç başlar. Sonuçta her bir temizlik işinin kendi içinde diğerlerinden farklı olan yönleri vardır. Bunlara uygun hareket edilir. Bina dış cephe temizliği ve inşaat sonrası temizlik yapılır iken gerekli iş güvenliği önlemleri alınır. Çevre dostu malzemeler kullanılır. Firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygundur. Sürekli bizimle çalışanlara özel indirimler uygulanır. Ödemede de farklı ödeme seçenekleri her daim için mevcuttur.

 

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button