Temizlik Firmalari Ankara

Anasayfa >Temizlik Firmalari Ankara

Temizlik Firmalari Ankara

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Temizlik olgusu asla hafife alınmaması gereken bir olgudur. Kendi içinde de çok ciddi incelikleri olan bir iştir. Bu noktada da bakıldığında özellikle günümüz şartlarında temizlik işinde temizlik yapılacak olan alana göre farklı uzmanlık alanlarının da ortaya çıktığı görülür. O yüzden de kişiler ya da kurumlar temizlik alanında hizmet alacağı zaman ciddi araştırma içine giriyorlar. İçlerinde en iyi temizlik firmalari ankara ölçeğinde nedir bilmek istiyor. Burada önemli olan kriterler arasında hizmet alınacak olan alanda ilgili firmanın uzman olup olmadığı ve bunun yanı sıra temel yeterlilikleri olup olmadığıdır. Yani alan belgesine sahip mi, sizin bölgenizde hizmet veriyor mu, yeter düzeyde elemanı var mı gibi her bir parametre son derece önemlidir. Temizlik sonuçta bir kova su ve temizlik malzemesinden ibaret değildir. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılması gerekir.

İşte verilen tüm bilgiler doğrultusunda temizlik firmalari ankara kentinde öne çıkan adreslerin başında Detay Temizlik olarak bizim firmamız gelir. Bunun da kendi içinde çok farklı sebepleri vardır. Bunların en başında firmamızın uzun zamandır sektörde olması ve kurumsal çizgisinden ödün vermeden çalışması gelir. Firmamız kurulduğu günden bugüne alanında tüm yetki belgelerine sahip olan bir kuruluştur. Mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verir. Ankara kentinin merkezinde ve Çankaya ilçesi sınırları içinde kesintisiz olarak çalışır. Firmamız işin doğası gereği yılın 365 günü çalışan bir kuruluştur.

Temizlik firmalari ankara kentinde bizimle iletişime geçmek isteyenler ister park sorunu olmayan işletmemize bizzat gelerek, ister telefon ederek, ister whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirler. Firmamızda uzun yıllardır kendi bünyemizde bulunan deneyimli kadrolar hizmet verir. Temizlik alanında hizmet kapsamımız son derece geniştir. Ev temizliği, bina temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi çok geniş bir alanda çalışır. Firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygundur. Yapılan işin türüne, kullanılacak olan malzemeye, kaç gün kaç kişi çalışacağına göre belirlenir. Firmamızda ödeme biçimleri ise kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, nakit elden ödeme, firma hesap numarasına havale gibi ödeme biçimleri vardır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button