Site Temizlik Firmaları

Anasayfa >Site Temizlik Firmaları

Site Temizlik Firmaları

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kalabalık sitelerde komşuluk çatısı altında yaşamak hem eğlenceli hem de keyifli bir durumdur. Ancak ortak yaşam alanlarının temiz tutulması konusunda bazen arzulandığı gibi davranılmaz. Tüm kat malikleri duyarlı da olsa, doğal sebepler, çevresel nedenler ve mekanın zaman aşımına uğramasından ötürü temizlik gereksinimi oluşur. Bu bağlamda Ankara site temizlik firmaları profesyonel site yönetimi kapsamında sağlıklı ve hijyenik bir temizlik imkanı sunar. Alanında uzman ekibi, makineleri ve malzemeleriyle site maliklerine uygun bir yaşam alanı inşa eder.

Ankara site temizlik firmaları bina giriş kapısını, asansör içlerini ve kapılarını detaylı bir biçimde temizler. Aynı şekilde sıklıkla kullanıma maruz kalan merdiven, korkuluk, daire holleri ve koridorlarını detaylı bir temizlik işlemi ile hijyene kavuşturur. Arzulanan aralıklarla beraber binada yer alan radyatör petek temizliği işlemini gerçekleştirir. Tüm elektrik düğmelerini temizler, posta kutularını hijyenik duruma getirir ve belirtilen günlerde çöpleri toplar.

Site temizlik firmalarının hizmeti bunlarla da sınırlı kalmaz. Bina cephesine yapıştırılmış olan ilanları, kağıtları vb. kirlilik yaratan şeyleri temizler ve cephede bulunan kirlilikleri arındırır. Bina dış cephe temizliği süreci hem detaylı hem de spesifik olarak gerçekleştirilir. Yangın merdivenleri sık kullanılmasa da kir ve toz olabilir. Temizlik personelleri yangın merdivenlerinin de detaylı ve kapsamlı bir biçimde temizliğini yapar. Sitede herhangi bir tadilat işlemi gerçekleştirildiğinde Ankara site temizlik firmaları detaylı bir temizlik işlemi gerçekleştirir.

Site Temizlik Hizmet Fiyatları

Site temizlik firmaları kapsamlı ve geniş bir temizlik hizmeti sunar. Bina, bahçe, yangın merdiveni, çöp alma gibi pek çok hizmeti yerine getirerek bina maliklerine yaşanılabilir bir ortam yaratır. Ankara site temizlik hizmeti fiyatı ise sitenin büyüklüğüne, bina sayısına ve hizmetlerin türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Kapsamlı hizmetten hangisinin alındığı hangisine ise gerek duyulmadığı da fiyatın değişmesine yol açar. O nedenle site temizlik fiyatı konusunda net bir rakamdan bahsetmek mümkün olmaz. Ancak Ankara site temizlik firmaları ile iletişime geçilerek hem fiyat hem de detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button