Sıfır Ev Temizliği

Anasayfa >Sıfır Ev Temizliği

Sıfır Ev Temizliği

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
sifir-ev-temizligi

SIFIR EV TEMİZLİĞİ

Sıfır ev temizliği hizmetleri sayesinde daha önce oturulmamış olan evleriniz kullanıma hazır hale getirilmektedir. Yeni ev temizliği püf noktaları konusunda uzman olan firmamızın personelleri evlerinizi taşınmanız için pırıl pırıl yapmaktadır. Size sadece eşyalarınızı getirip yerleşmek kalacaktır. Boş ev temizliği Ankara konusunda verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini %100 sağlamaktayız. Firmamız en kaliteli temizlik hizmetlerini yıllardır temizlik alanında hizmet vererek elde ettiği tecrübeye borçludur. Halı yıkama, koltuk – yatak yıkama, perde – store yıkama, cam temizliği ve ev temizliği hizmetleri firmamızın profesyonel olduğu hizmet alanlarıdır. Ev temizliğinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir elden kolayca halledebilirsiniz.

Boş ev temizliği nasıl yapılır merak edenler için belirtmekte fayda var. Boş ev temizliği iki türlüdür bunlar kullanılmış ve kullanılmamış sıfır ev temizliği. Kullanılmış evlerde temizlik yapılırken özellikle mutfak dolaplarının detaylı temizliği şarttır. Çünkü kullanım sırasında mutfak dolaplarının ince ayrıntılarına yağ parçacıkları yapışmaktadır. Sıfır dairelerde ise toz ve tadilat artıkları en büyük sorunu teşkil etmektedir. Harç ve boya lekeleri ile inşaat tozunun iyice temizlenmesi gerekir. Bu yüzden duvarlar detaylıca silinmelidir. Yoksa kullanıma geçildiğinde evde toz problemi çözülemez bir hal alır. Yeni sıfır ev temizliği için gerekli malzemeler kullanılmış ev temizliği için gerekli olan malzemelere göre farklıdır. Bu yüzden profesyonel bir temizlik ekibi ile çalıştığınızda gerekli malzemeleri getirir ve evin detaylı temizliğini yapar.

En iyi temizlik şirketleri Ankara listelerinde bir numarada yer alan DETAY Temizlik firmamız sayesinde sıfır ev temizliğini sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Firmamızın boş ev temizliği fiyatları oldukça uygun olup yapılan temizlik kalitesi ise en iyisidir. Çünkü müşteri memnuniyeti politikamız gereğince böyle olması gerekmektedir. Profesyonel ev temizliği yapan bir firma olarak temizlik hizmetlerinde yıllardır elde ettiğimiz tecrübe ile ev temizliğini kısa sürede ve mükemmel şekilde yapmaktayız. Sıfır evlerde yaşanan toz ve inşaat artığı sorunlarını tamamen çözerek evleri taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Böylece müşterilerimiz eşyaları ile gelerek evlerine yerleşebilmektedirler. Taşınma öncesinde ev temizliğini kısa sürede yaptırmak gerekir. Yoksa boş evlerin tekrar toz birikmesi ihtimali vardır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button