Profesyonel Temizlik Ankara

Anasayfa >Profesyonel Temizlik Ankara

Profesyonel Temizlik Ankara

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Temizlik işi dışarıdan her ne kadar kolay gibi görünse de işin özünde hiç de öyle değildir. Son derece ince detayları olan ve kendi alt alanlarında başlı başına bir bilgi birikim deneyim gerektiren bir alandır. Eğer dışarıdan temizlik alanında hizmet alınacak ise o zaman çok iyi araştırma yapılmalı ve sonrasında nihai karar verilmelidir. Özellikle profesyonel temizlik ankara kentinde kentin demografik yapısı da göz önüne alındığı zaman çok daha önemlidir. Kentte hem resmi kamu kurumları, hem de özel sektöre ait birçok firma yer alır. Ayrıca kentsel dönüşüm de yaşandığı için her alandan böylesi bir hizmete talep gün geçtikçe artıyor.

Profesyonel temizlik ankara denilince irili ufaklı farklı arama motorlarında insanların karşısına birçok işyeri çıkar. İşte onlardan bir tanesi de profesyonel temizliğin sadece Ankara’da değil tüm Türkiye ölçeğinde en doğru örneği olan Detay Temizlik olarak bizim firmamızdır. Firmamız kurumsal bir yapıya sahiptir. Her biriminde alanında eğitimli donanımlı profesyoneller çalışır. Her iş legal olarak faturalı bir biçimde gerçekleştirilir. Yani tüm işler usulüne uygundur. Bu da profesyonel olduğumuzun net bir göstergesidir. Alan yetki belgelerine sahiptir. Her şey firmamızda şeffaf ve ulaşılabilir bir boyuttadır. Firma olarak tüm Ankara içinde hizmet veriyoruz. Lokasyon ayırımı yapmıyoruz. Yılın 365 günü erişilebilir bir firmayız ve yaz kış demeden çalışıyoruz.

Profesyonel temizlik ankara kentinde işimizde olması gerektiği gibi sözleşmeli olarak işimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm bunların yanı sıra hem evlere, hem özel sektöre, hem kamu kurumlarına çalışıyoruz. Hizmet kapsamımıza bakıldığında ise ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, fabrika temizliği hizmet verdiğimiz başlıca alanlardır. Tüm bu işlerde alanında uzman profesyoneller çalışır. Sözleşmede yazılı gün ve saatte çalışan bir kuruluşuz. Termine sadık kalmak bizim için son derece önemlidir. Analitik bir yaklaşım ile çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Firmamızın hizmet fiyatları ise oldukça uygundur. Her bir işin rayiç bedeli üzerinden düşük kar marjı ile çalışıyoruz. Ödeme biçimleri ise nakit elden ödeme, kart ile ödeme biçimindedir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button