Mamak Temizlik Şirketi

Anasayfa >Mamak Temizlik Şirketi

Mamak Temizlik Şirketi

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Mamak temizlik şirketi olarak bireysel temizlik hizmetlerinde başta Ankara da ev temizliği, cam silme, gündelikçi personel, inşaat sonrası detay temizliği, villa ve tadilat yapılmış ev temizliği, koltuk ve halı temizliği, cam balkon temizliği gibi geniş bir hizmet yelpazesi ile faaliyet göstermektedir. Temizlik firmalarıyla anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken bir husus ise profesyonel ve çözüm odaklı olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Mamak temizlik şirketi olarak daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mamak temizlik şirketi, kurumsal ve profesyonel yaklaşımı ile ön plana çıkan ofis, ev, fabrika, cam temizliği, yaygın sonrası temizlik, zemin cilalama ve personel temini gibi konularda hizmet sunmaktadır. Uygun fiyata temizlik hizmeti sunan şirketimiz danışma hattından; evinizin fiziki ve metrekare durumu hakkında bilgi vererek fiyat alabilir ya da bizler ile iletişime geçerek merak etmiş olduğunuz bütün konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Gündelikçi temizlik personellerimiz bir evde yapılabilecek dip köşe tabiri ile temizlik yaparken halıların kaldırılıp yerlerin silinmesi, camların silinmesi, mutfak dolaplarının başaltılarsak iç ve dış gözelerinin silinmesi, tozun alınması, parkelerin yüzeylerinin yapılarına göre kimyasallar ile silinmesi, ıslak zeminlerin silinmesi gibi pek çok temizlik işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Halınızın kullanım sıklığına göre ne kadar kirlendiğine bağlı olarak yerinde halı yıkama uygulamaları, farklılık gösterbilir. Mamak temizlik şirketi olarak en çok tercih edilen yöntemleri beş temel kategoriye ayırıyoruz. Buharla yıkama, şampuanlama, kuru temizleme, köpükle yıkama, bonnet ile temizlemedir. Mamak temizlik şirketi ile ilgili yöntem ne olursa olsun temizlenecek bütün halıları önce elektrik süpürgesiyle süpürmeyi tercih etmekteyiz.

Şampuanlama içeren Yerinde halı yıkama uygulaması oldukça etkili bir yöntemdir. Halıya özel şampuanlar uygulanarak ve halı yıkama makinesi kullanılarak işlemler gerçekleştirilir. Daha sonra ise vakumlama işlemleri ile halı şampuanı halıdan çekilerek alınır. Mamak temizleme şirketi olarak halı yıkama şampuanı ya da detarjanı, parfüm ve parlatıcı içerdiğinden ötürü halılarınız yalnızca güzel görünmek ile kalmaz aynı zamanda hoş bir kokuya sahip olurlar.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button