Mamak Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Mamak Ev Temizlik Şirketleri

Mamak Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
mamak-ev-temizlik-sirketleri

Ankara Mamak ev temizlik şirketleri arasında yer alan DETAY Temizlik firması olarak yaşamımızı idame ettirdiğimiz evlerin temizliği konusunda tüm Ankara’ya profesyonel destek sağlamaktayız. Özellikle çalışan bayanlar, yaşlılar, çocuklu evlerde sık tercih edilen ev temizliği hizmetleri sayesinde evleriniz pırıl pırıl olmaktadır. En iyi ev temizliği Ankara firması denilince akla gelmemizin sebebi evlerinizi kendi evimiz gibi temizlememizden kaynaklanmaktadır. Detay Temizlik firması olarak ev temizliğinde birçok farklı hizmeti veren tecrübeli bir temizlik firmasıyız. Halı yıkama, koltuk yıkama, ev temizliği, perde – yatak yıkama, panjur ve jaluliz yıkama gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınızda tecrübemiz ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Çünkü müşterilerimiz ev temizliği hizmetleri ile hijyenik ortamlarda yaşamayı hak eder.

Peki ev temizliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız. Sizlere firmamız hakkında fikir verecek açıklamalarda bulunalım. Ev temizliği hizmetlerimiz çeşitli paketler halindedir. Boş ev temizliği ya da kullanılan ev temizliği birbirinden farklıdır. Boş ev temizleme işlemleri evleri kullanıma hazırlamak için yapılır. Boş ev temizliğinde duvarlar, balkon, tuvalet banyo ve camlar ile dolaplar ve içleri temizlenerek yerleşime hazır hale getirilmektedir. Boş ev temizliğinde de sıfır daire temizlikleri ile kullanılmış daire temizliklerinde farklı hususlara dikkat etmek gerekir. Kullanılmış dairelerde genelde mutfaklardaki yağlanmalar en zor kısımlar olurken sıfır dairelerde mutfakta yağ olmaz ancak bu sefer de inşaat pisliği ve harç artıkları, boya lekeleri gibi zorlayıcı lekeler bulunmaktadır.

Ev temizliği aşamaları temizlenecek olan evin özelliğine göre belirlenmektedir. Bu sayede evin en hızlı ve etkili şekilde temizliği yapılabilmektedir. Günlük kullanımda olan evler için anlaşma yapılarak aylık, 15 günlük, ya da haftalık gibi paketler sayesinde en uygun ev temizliği fiyatları ile evlerinizi temizletebilirsiniz. Detay Temizlik tarafından verilen ev temizleme hizmetleri Ankara’nın en iyi Ev Temizliği hizmetidir. Temizlik konusunda sahip olduğumuz tecrübe sayesinde ev temizliğinde dip köşe temizlik, cam temizliği, toz alma, aylık temizlik ya da mevsimlik temizlik gibi birçok hizmeti vermekteyiz. Temizlik hizmeti veren personelimizin SSK kayıtları firmamız tarafından yapılmakta ve yasal prosedürler tamamlanmış olduğu için günlük temizlikçi sigortası yapmanıza gerek kalmaz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button