Küçükesat Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Küçükesat Ev Temizlik Şirketleri

Küçükesat Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
kucukesat-ev-temizlik-sirketleri

Ev işlerine yardımcı bayan aranıyor! Günümüz çalışan ev hanımlarının en büyük derdi ev temizliğidir. Bu yüzden çoğu çalışan ev hanımı evlerine yardımcı bir bayan arar. Tabi bu yardımcı bayanda aradığımız yegâne özelliklerden biri de güvenilir olmalarıdır. Ancak çoğu zaman bir temizlik şirketinden yardım almayı değil de kendi çabalarımızla bir yardımcı bulmaya çalışırız. Kendi çabalarımızla bulduğumuz yardımcılar ise kimi zaman işlerini aksatır kimi zamanda işlere tam zamanında gelmezler. Detay Temizlik Firmamız olarak biz sizlere tüm bu dertleri unutmanızı ve ayaklarınızı uzatıp güzel bir temizliğin tadını çıkarmanızı garanti ediyoruz. Bünyemizde çalıştırdığımız tüm elemanlarımız firmamız tarafından sigortalı olup, yine tüm elemanlarımız eğitimli ve deneyimlidir. İş ahlakı ve disiplini tam olan elemanlarımız evlerinizin işleri bitmeden evden ayrılmaz ve tam zamanında evinizde olur.

Çankaya Profesyonel ev Temizliği cam silme, duvar silme, detay temizlik, koltuk silme, dolap silme, halı yıkama, perde yıkama gibi birçok işlemi içerisinde barındırmaktadır. Ankara cam silme fiyatları için ayrı ücretlendirmemiz bulunmamaktadır. Cam silme ve duvar silme fiyatları standart genel temizlik fiyatlarımıza dahildir. Ancak Ankara’da en ucuz temizlik şirketi Detay Temizlik Firmamızdır. Ev temizliği fiyatları Ankara için Detay Temizlik Firmamızın sitesinde bulunan iletişim sekmesinden bizlere ulaşarak fiyatlarımız için teklif alabilirsiniz. Firmamızda hafta içi temizlik hizmetimiz olduğu gibi hafta sonu ev temizlik işi hizmetimiz de bulunmaktadır. Çalışan ev hanımları ve temizlik esnasında evde bulunmak isteyen ev hanımları için hafta sonu temizlik büyük bir hizmettir.

Firmamızda eve temizlik hizmeti bulunduğu gibi ofis temizliği hizmeti, boş ev temizliği hizmeti, tadilat sonrası temizlik hizmeti de bulunmaktadır. Birçok firmanın vermekten çekinmesinin aksine Detay Temizlik Firmamız olarak bu hizmetleri de en iyi ve en ucuz şekilde vermekteyiz. Tadilat sonrası temizlik göründüğünün aksine çok zordur. Çünkü inşaat temizliği yapmaktan farkı bulunmamaktadır ve sıfır temizliktir. Ancak deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz tarafından son teknoloji temizlik aletlerimiz ile bu gibi zorluklar bizi yıldıramamaktadır. Firmamız müşterilerimize temizlik hizmeti verdiğimiz gibi, gündelikçi bayanım iş arıyorum gibi aramalarda bulunarak iş arayan bayanlara da iş imkânı sunmaktayız.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button