Koltuk Yıkama Telefon Numarası

Anasayfa >Koltuk Yıkama Telefon Numarası

Koltuk Yıkama Telefon Numarası

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ankara koltuk yıkama, koltuk ve birtakım ev eşyalarınızı yerinde yıkama konforu ile temizleme hizmetini sunuyor. Bu sayede eşyalarınızı yıkama firmalarına verip eşyasız kalma sorunu ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Profesyonel çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile evlerinize gelerek yıkama hizmeti sunuyoruz. Evde yıkama sistemine uygun olan hizmetler sunuyoruz. Yerinde yıkama sistemine uygun yıkama solüsyonları ve makineler ile hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama telefon numarası ile bizlere ulaşarak merak etmiş olduğunuz konular hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatları konusunda görüşebilir ve almış olduğunuz hizmet hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

 Bizim sistemimizde koltuklarınız yaklaşık olarak bir saat gibi bir süreyle temizlenmektedir. Kuruma süreleri ise mevsim koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir. Yaz mevsiminin sıcaklığında yaklaşık olarak üç saat gibi bir süre ile kuruyan koltuklar kış aylarında yedi saat gibi bir süreyle kuruyabiliyor. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak yıkama işlemi yaptırmanız uygun olacaktır. Sizlerde Ankara temizlik şirketinden hizmet almak istiyorsanız koltuk yıkama telefon numarası ile bizlere 7 24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri edinerek randevu oluşturabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları koltukların iplik kalitelerine, döşeme iplik kalitelerine, minderlerin sayısına, büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Koltuklarınızda kullanılan şampuanlar ise aynı şekilde kumaşın cinsine göre farklılık gösterir. Özellikle kumaşların yıkama solüsyonları değişiktir. Bu da fiyat farklılığına neden olmaktadır. Koltuk yıkama konusunda bütün püf noktaları bilen ve özveri ile uygulanan çalışmalarımız ile sizlere kaliteli hizmetin en kusursuz biçimini sunmaktayız. Son teknoloji donanmalarımız ile temizlik standart’ını arttırmakta, kısa süre içerisinde koltuk yıkama işlemlerini tamamlamaktayız.

Koltuk yıkama oldukça ustalık gösteren bir işlemdir. Deneyimli çalışanlar ile yapıldığı takdirde koltuklarınız tanıyamamağınız kadar temiz bir hale getirileceğini söylemek olasıdır. Bizler en iyi yıkama yaptığımız temizlik ekipmanları ile hizmet sunan ender firmalar arasındayız. Yıkma yapmış olduğumuz ürünler koltukların şekline, rengine ,yapısına,kumaşına hiçbir şekilde zarar vermeyiz.Fiyat performansı olarak Türkiye genelince en uygun fiyatlar ile hizmet almak amacıyla koltuk yıkama telefon numarası ile bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button