Koltuk Yıkama Tavsiye

Anasayfa >Koltuk Yıkama Tavsiye

Koltuk Yıkama Tavsiye

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Özellikle evlerinin hijyenine özen veren bireyler internet üzerinden koltuk yıkama tavsiye hakkında sıklıkla araştırma yapmaktadırlar. Koltuk yıkama, sadece koltuklarınızın her yerinde lekeler oluştuğu zamanlar almanız gereken bir hizmet değildir. Koltuk takımları içlerinde biriken kir ve toz parçacıklarının sıklıkla giderilmesini sağlamak amacıyla düzenli olarak koltuk temizliğinin yapılması gerekmektedir. Lekeler henüz yeni yeni oluşmaya başlamışken müdahale etmek eski lekelere oranla çıkarılması genellikle daha basit olacaktır.

Kirli koltuk takımları yalnızca kötü bir görünüme yol açmaz aynı zamandan kumaşın içerisine yerleşmiş olan toz ve kir parçacıkları birikmesi durumunda kötü kokularında beraberinde getirerek sağlığa zarar verebilir. Vücut yağı, yiyecek kırıntıları, toz, ter, kir parçacıkları, mikro organizmalar, koltukların içerisinde sıkça bulunan istenmeyen bileşenlerdir. Düzenli bakım ve yıkama olmadan, bu partikül ve kirler koltuklarınızda kalıcı lekelere sebep olabilir. Ve hatta zaman içerisinde hava kirliliğine ve kötü kokulara sebep olur.

Deri Koltuk Nasıl Temizlenir?

Ankara temizlik şirketi olarak sizlere koltuk temizlenmesi hakkında tavsiye sunmak istiyoruz. Koltuk yıkama tavsiye olarak öncelikle söylememiz gerekiyor ki koltuk yıkama uygulamalar için mutlaka uzman bir ekipten faydalanmanız gerekiyor. Koltuklarınızı temizlemek koltuklarınız yalnızca yüzeysel kir ve lekelerden arınır. Bizlerin sunmuş olduğu profesyonel hizmette ise koltuklarınız derinlemesine temizlenerek içerisinde yer alan gözle görülemeyecek kadar küçük olan akarları dahi yok ediyoruz.

 Bizler siz değerli müşterilerimiz için deri koltuk yıkama tavsiye hizmeti vermek istiyoruz.

Malzemeler

  • Yarım fincan sirke
  • Yarım su bardağı doğal zeytinyağı

Uygulama: koltuklar nasıl temizlenir diye düşünen bireylerin en fazla zorlanmış olduğu koltuk türlerinden birisi de hassas yapıya sahip olan deri koltuklardır. Deri koltuk nasıl silinir sorusunun yanıtı mutfağınızda en çabuk şekilde bulmak artık çok kolay.

  • Zeytinyağı ve sirkeyi derin bir kabın içerisine dökerek iyiye karıştırın ve hazırlanmış olan karışımı sprey bir şişenin içerisine aktarın.
  • Temizlenmesini istediğiniz deri koltuğunuzun üzerine hazırlamış olduğunuz doğal deterjan sprey sıkarak püskürtün.
  • Karışım koltuğun tüm yüzeyine yayılınca, yumuşak ve nemli bir bez yardımıyla koltuğunuzu güzelce silin.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button