Koltuk Yıkama Kimyasalları

Anasayfa >Koltuk Yıkama Kimyasalları

Koltuk Yıkama Kimyasalları

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Koltuk yıkama kimyasalları olarak kurumsal firmalar doğal içerikli temizleyiciler kullanmaktadır. Bu temizleyicileri köpüren ve köpürmeyen olarak iki başlıkta incelemek mümkün olabilir. Köpük ayarlı koltuk şampuanı olarak nitelendirilen ürünler vakumlu makinalarda tercih edilir. Ev hanımları genellikle köpüren temizleyicilerden yana seçimler yapabiliyor. Ancak profesyonel koltuk yıkama hizmetleri uygulayan firmalar daha çok köpürmeyen ürünler tercih etmektedir. Bunun ana nedeni ise durulamanın zorlaşmasıdır. Köpüklü ürünler vakumlu yıkama makinaları içinde zararlı olabilir. Kirli su haznesinde köpükler çok fazla biriktiğinde kısa sürede motoru yakacak boyutta bir zarara neden olabilir. Köpük ayarlı, kimyasal yapısı vakumlu döşeme temizliğine uygun, kolay durulanan koltuk yıkama şampuanları çok daha kaliteli bir yıkama işlemi yapılır.

Koltuk Yıkama Kimyasalları Özellikleri

Koltuk yıkama kimyasalları araştırmalarınızda piyasada pek çok ürün karşınıza çıkabilir. Köpük ayarlı olmasına dikkat etmek dışında leke sökme ve temizleme özelliklerinin olması da önemlidir. Konsantre olarak kullanılan ürünler eşyalarınızın daha verimli bir şekilde temizlenmesini sağlar. Özellikle ultra konsantre koltuk temizleme kimyasalları durulama gereksinimi olmadan temizlik sağlar. Bu da eşyalarınızın yıpranmasının önüne geçer. Yıkama yapılan koltuklarda henüz temizleyici kullanılmadan köpürme var ise daha önce yapılan temizliğin tam olarak durulanmaması nedeni ile olmuştur. Bu nedenle öncelikle bu köpüklenme temizlenmelidir. Gerekli durumda makinenin kirli su haznesine bir miktar köpük kesici madde de eklenebilir. Vakumlu halı temizleme makinaları için koltuk temizleme malzemeleri kullanılabilir. Mutlaka makinaya uygun profesyonel malzemeler kullanılmalıdır.

Koltuk Yıkamada Ne Tür İlaçlar Kullanılabilir?

Koltuk yıkama kimyasalları içerisinde farklı markalara ait ürünler bulunur. Markasından çok içeriğine dikkat ederek bu ürünleri seçmek çok daha önemlidir. Kimyasal madde içermeyen ve mobilyalara zarar vermeyen koltuk temizleme deterjanları eşyalarınızı temizlemenin yanında temizliğin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasında da etkili olmaktadır. Bireysel olarak yapılan temizliklerde sabun, parlatıcı, çamaşır suyu, deterjan gibi malzemeler kullanılması iyi durulanmadığında insan sağlığı için zararlı olabiliyor. Üstüne mobilyalarınızın çok daha kısa sürede deforme olmasına neden olabiliyor. Manuel olarak silmek yerine vakumlu cihazlarla yapılan koltuk temizliği derinlemesine bir temizlik sağlar ve çok daha uzun süre sağlıktan gelen bir hijyen elde edilmiş olur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button