Koltuk Yıkama Fiyatları

Anasayfa >Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları yıkanacak koltuk sayısı, koltuk tipi ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte halı, koltuk, yatak benzeri evde derinlemesine temizlenme imkanı olmayan birçok eşya temizlenebilmektedir. 
Koltuk yıkama hizmetleri derinlemesine bir temizlik imkanı sunar. Koltukların içerisinde yerleşen mikrop ve zararlı organizmaların yok edilmesi için son teknoloji cihazlarımız ile buhar teknolojisinden faydalanmaktayız. 

Koltuk Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 
Koltuk yıkama fiyatları koltukların farklılaşması nedeni ile farklılaşır. Koltukların boyutları, hangi malzemeden yapıldığı, koltuk sayısı gibi faktörler koltuk yıkama fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Koltuk yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. 

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti Nasıl Alınır? 
Profesyonel koltuk yıkama hizmeti kurumsal temizlik firmamız Detay Temizlik tarafından sunulan çeşitli hizmetlerden biridir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak için hizmet randevusu oluşturmanız yeterlidir. 

Koltuk Yıkama Hizmeti Ne Kadar Sürede Verilir? 
Koltuk yıkama hizmeti müşteri ile zaman konusunda anlaşılması ve randevu alınması sonrasında belirlenen tarih ve saat aralığında gerçekleşir. Taşınabilir yüksek buhar gücü olan temizlik gereçlerimiz ve son teknoloji araçlarımız sayesinde kısa sürede kendi yaşam alanınızda koltuklarınızı hijyenik hale getirebilirsiniz. 

Profesyonel Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? 
Profesyonel koltuk yıkama uygulamaları belli bir sıra ve uygulama planı ile gerçekleştirilir. Uygulama planı koltuğun tipi, kumaş özelliklerine göre belirlenir. Koltuğunuz için en uygun temizlik gereçleri ve temizlik araçları ile doğrudan profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız mümkündür. 

Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürede Bir Tekrarlanmalıdır? 
Koltuk yıkama işlemleri uzmanlar tarafından yılda 1 ile 2 kez tekrarlanması önerilen hizmetlerdir. Koltukların kirlenmesi halinde daha sık da gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Koltuk yıkama uygulamaları koltuklara zarar vermez. Aksine koltukların daha temiz ve hijyenik olmasına olanak tanır. 

Koltuk Yıkama Koltuklara Zarar Verir Mi? 
Hayır. Koltuk yıkama hizmetleri koltukların temizlenmesini sağlar. Ev tipi silme yöntemlerine oranla çok daha az yıpratıcıdır. Koltuklarınızın yıpranmadan derinlemesine temizlenmesine olanak tanıyan buhar teknolojisi ile uygulama gerçekleştirilmektedir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button