Koltuk Yıkama Evde

Anasayfa >Koltuk Yıkama Evde

Koltuk Yıkama Evde

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Koltuklar gündelik yaşamda evde işte kısaca insanın olduğu her yerde kullanılmakta olan objelerdir. Oteller, cafeler kısaca girmediği yer yok gibidir. Elbette en çok evlerde kullanılan işlevsel mobilyalardır. Tekli, ikili, üçlü berjer derken çeşitlilik sayısı artar. Bunun yanı sıra deri, döşemelik kumaş, kadife gibi çok değişik döşeme malzemeleri vardır. Tüm bunların dışında her türlü objenin olduğu gibi koltukların da belli periyotlar ile yıkanması temizlenmesi hem koltuğun ömrünü uzatma, hem de daha sağlıklı, daha hijyenik bir biçimde yaşamak için son derece önemlidir. Bu noktada da işin içine koltuğun nerede yıkanacağı olgusu girer. Ağırlıklı olarak birçok birey günümüzde farklı sebeplerden ötürü koltuk yıkama evde olmasını tercih ediyorlar. Özellikle Türkiye’nin kalbinde olan başkent Ankara’da bu noktada çok fazla talep vardır. Bizim firmamız da bu alanda hizmet veren dünya normlarında son derece köklü bir kuruluştur.

Şimdi adım adım koltuk yıkama evde hizmetini nasıl verdiğimiz konusunda bilgi vermemiz gerekir ise o noktada şu bilgiler verilebilir: Öncelikli olarak müşteriden gerekli olan bilgiler alınır. Yani kaç adet koltuğun, koltuğun kumaş türü vb. bilgiler alınır. Bunun akabinde kullanılacak olan koltuk yıkama malzemeleri belirlenerek müşteri ile belirlenen gün ve saatte müşterinin adresine gidilerek süreç alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız tarafından başlatılır. İlk adım elbette kuru temizleme işidir. Bu adımdan sonra eğer koltuğun üzerinde leke vb. şeyler var ise lekeler en uygun biçimde hiçbir iz kalmayacak biçimde temizlenir. Sonrasında lekeler de giderildikten sonra koltuğun dokusuna uygun malzemeler ile koltuklar yıkanır. Kurutma ve son kontroller neticesinde koltuk yıkama süreci tamamlanır. Müşterinin onayı alındıktan sonra da müşterinin adresinden arkadaşlarımız ayrılır.

Koltuk yıkama evde hizmetini firmamız kesintisiz olarak gereksinim duyulan her an için verir. En ufak bir detay atlanmadan süreç tamamlanır. Firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygundur. Birim bazında ve koltuğun özelliğine ve de buna bağlı kullanılacak malzemelere göre fiyatlandırma yapılır. Ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanır. Farklı ödeme seçenekleri sunulur.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button