Koltuk Yıkama Batıkent

Anasayfa >Koltuk Yıkama Batıkent

Koltuk Yıkama Batıkent

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip olan başkent Ankara çok sayıda ilçe ve mahalleden oluşur. İşte onlardan bir tanesi de Batıkent’tir. Batıkent Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı olan bir yerleşim yeridir. Bu mahallede mahalle sakinlerinin gereksinimine yanıt veren irili ufaklı işletmeler vardır. Onlar arasında koltuk yıkama Batıkent bölgesinde yaşanan isteme bağlı olarak çok fazla yer teşkil eder. Bunun en temel sebepleri arasında Batıkent mahallesinin Yenimahalle ilçesinin yarısı kadar nüfusa sahip olmasıdır. Buna bağlı olarak da gerek farklı ekonomik seviyelerde olan kişilerden gerek ise muhtelif türden işletmelerden bu alanda çok fazla talep gelir.

Koltuk yıkama Batıkent denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi bizim firmamızdır. Firmamız uzun zamandır sektörde olan bir koltuk yıkama firmasıdır. Başta Batıkent olmak üzere tüm yakın mıntıkada kesintisiz yedigün hizmet verir. Firmamız dünya normlarında son sistem teknoloji ile çalışır. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Çevre dostu kimyasallar ile koltuğun dokusuna uygun olarak yıkama hizmeti verilir. En ufak bir detay atlanmaz. Firmamızın bünyesinde uzun yıllardır bizimle çalışan mavi yakalı çalışanlarımız müşteri odaklı olarak koltuk yıkama yapar. Koltuklar yıkanır iken hijyen kurallarına uyulur. Koltukların hiçbir yerine hiçbir zarar vermeden çalışmalar gerçekleştirilir. Bu noktada çalışanlarımız son derece titizdir. Bunun yanı sıra müşterinin istemine bağlı olarak yerinde yıkama yapılabildiği gibi alanında örnek gösterilen firmamızda da koltuk yıkama gerçekleştirilir. Bu hususta da herhangi bir sınırlama mevcut değildir.

Koltuk yıkama Batıkent firmamıza bir telefon ile ulaşılabilir. Internet üzerinden bizimle iletişime geçilebilir ya da whatsapp hattı üzerinden süreç başlatılır. Koltuk yıkama işi bizim firmamızda adım adımdır. Önce nerede olursa olsun kuru temizleme yapılır. Akabinde koltuk üzerinde herhangi bir leke var ise leke çıkarılır. Akabinde de koltuk yıkama koltuğun yapısına uygun malzeme ile özenle gerçekleştirilir. Kurutma ve son kontroller yapılıp müşteriye teslim edilir. Tek koltuk yıkama yapılabildiği gibi çok sayıda da koltuk yıkama yapılabilmektedir. Fiyatlarımız oldukça cazip olup, ödemede her türlü kolaylık sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button