Koltuk Temizleme

Anasayfa >Koltuk Temizleme

Koltuk Temizleme

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Evimizde en çok kullanılan eşyaların başında gelen koltukların temiz olması sağlığımız açısından ve bakteriler oluşmaması açısından oldukça önemli işlemlerdir. Koltuk temizleme ile koltuk silmek farklı uygulamalardır. Koltuk silindiği zaman yalnızca yüzeydeki kir ve pislikleri koltukların altına iterek bu kirlerin süngerlere işlenerek sağlıksız bir temizlik uygulamasına sebep olmaktadır. Koltuk temizleme işlemleri profesyonel ekipler, makinalar ve kimyasal ürünler ile yapılarak tamamıyla kirlerden ve bakterilerden arındırılmasıdır. Ankara temizlik şirketi olarak koltuk temizleme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hizmette sınır tanımayan şirketimiz müşterilere olan duyarlılık, işini yaparken göstermiş olduğu hassaiyet sayesinde Ankara’nın tüm bölgelerinde vermiş olduğu hizmeti ile öne çıkaran bir firma olmuştur.

 Ekiplerimiz, müşterilerimizin talep etmiş olduğu diliminde 7 24 görevlerini yapmaya hazırdırlar. Yatak temizleme işlemlerini gerçekleştirirken sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden büyük özen, titizlik, saygı ve güler yüz ile koltuk temizleme uygulamaları gerçekleştirdiklerinden ötürü almış olduğunuz hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Tamamen müşterilerimizin belirlemiş olduğu en uygun saat diliminde sizlere hiçbir şekilde huzursuzluk vermeden ve oldukça büyük özen ve titizlik ile yerinde koltuk temizleme işlemleri yapılmaktadır. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet portföyünde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Koltuk Temizleme Uygulamaları Nasıl Yapılır

Koltuk temizleme işlemleri yapılırken, Koltuklarınızın kumaşlarına herhangi bir şekilde zarar vermeden güçlü vakum makinelerimiz ve basınçlı su ile temizlik işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle minderler yerlerinden çıkarılarak ıslatma işlemleri yapılmaktadır. Daha sonra ise tüm koltuklara ıslatma işlemleri uygulanarak püskürtme yöntemi ile koltuğun alt ve sırt bölgesinin lekeleri yumuşatmak için ıslatılır. Sonrasında ise tüm koltuğa yıkama işlemi yapılarak ilaçlama işlemi için hazır hale getirilir. Koltuğunuzun herhangi bir kısmına zarar vermeden temizlik solüsyonu kumaşın içerisine yerleştirilir. Kuruma işlemlerinde ise koltuk kiri dışarı atmaması için vakumlama yapılır. Koltuk temizleme işlemlerinde oldukça hassas ve uygun olan araçlarımızın kullanılması oldukça önemlidir. Minderler ise güzelce fırçalanarak vakumlamaları yapılır. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra koltuk ve minderleriniz kurumaya bırakılır. İşlemlerimizi yaparken kapalı ortamları tercih edilmesi gerekir.  Bu sayede koku kötü oluşmasının önüne geçmiş olunur.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button