Koltuk Kanepe Temizleme

Anasayfa >Koltuk Kanepe Temizleme

Koltuk Kanepe Temizleme

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Temizlik tüm insanların yaşamında başlı başına önem arz ediyor. Gerek beden temizliğinin gerek ise bulunulan ortamların ve bulunulan ortamlarda olan eşyaların doğru düzgün biçimde temizlenmesi gerekiyor.İşte tam da bu noktada her bir ürünün kendisine özgü temizlenmesi gerekiyor. Bunlar içinde koltuk kanepe temizleme de başlı başına özel bir yer teşkil ediyor. Çünkü kendisine özgü bir yıkama biçimi yer alıyor. Ankara gibi başkent olan bir yerde de bu noktada son derece ciddi bir talep yer alıyor. Bizim firmamız da bu alanda olan beklentilere yanıt vermeye çalışan alanında uzman ve lider olan yetkin kurumsal bir kuruluştur. Tüm Ankara ölçeğinde hizmet verir.

Koltuk kanepe temizleme işini firmamız hem evlerde hem de işyerlerinde yapıyor. Ayrıca kendi adresimize de getirerek bu alanda temizleme hizmeti veren bir kuruluşuz. Her türlü malzemesi fark etmeksizin koltuk kanape çekyat temizliğini alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile özel günler dahil her an için gerçekleştiriyoruz. Bu noktada hizmette sınır tanımadığımızı belirtmek isteriz. Tek ikili takım sayı fark etmeksizin son sistem teknoloji ile çevre dostu malzemeler ile temizlik işi yapan bir kuruluşuz. Müşterilerimizin istemesi durumunda ek bir ücret talep etmeden adreslerinden giderek koltuklarını kanepelerini alıyoruz.Bize bir telefon etmeleri bu durumda yeterli oluyor.

Koltuk kanepe temizleme işinde öncelikli olarak ürün ile detaylı bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Bunun sonrasında koltuk ve kanapelerin kuru temizlemesini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hemen akabinde eğer mobilya üzerinde leke var ise lekesini koltuğa kanapeye herhangi bir zarar vermeyecek biçimde gerçekleştiriyoruz. Akabinde de koltuğun yıkanması süreci başlıyor. Burada da çevre dostu doğal bileşenleri olan malzemeler kullanıyoruz.  Kurutma ve son kontrollerden sonra da müşterimize teslim ediyoruz. Süreçte hijyen kurallarına da sonuna kadar uyuyoruz. Firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygun olup ödeme noktasında da her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Farklı ödeme seçeneklerini müşterilere sunuyoruz. Müşterilerimiz ister nakit ister kart ile isterler ise firma hesap numaramıza havale yapabiliyorlar. Tercih tamamen kendilerine kalmış olan bir durumdur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button