Koltuk Çekyat Yıkama

Anasayfa >Koltuk Çekyat Yıkama

Koltuk Çekyat Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

İnsanların yaşamlarında farklı gereksinimler için kullandıkları farklı türde objeler bulunuyor. Bunlar içinde koltuklar ve çekyatlar son derece özel bir yer teşkil ediyor. Bilindiği gibi çekyatlar adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi normal şartlarda koltuk olan ama açılınca yatak haline dönüşen ürünlerdir. Üstelik iç kısmı da eşyalar ile doldurulabilir. Yani son derece işlevsel olan ürünlerdir. Bazıları tek satılır iken bazı koltuk takımlarının üçlü koltukları çekyat biçimindedir. Hal böyle olunca da her türlü objenin olduğu gibi bu tür ürünlerin de gerek ürünün raf ömrünü uzatma gerek daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için yıkanması gerekir. Bu tür durumlarda da işin içine koltuk çekyat yıkama hizmetinin alınması girer. Zira koltuk çekyat tarzı ürünlerin yıkanması başlı başına özel bir uzmanlık alanı olup hiçbir biçimde rastgele yapılamaz. Mutlaka alanında uzman, deneyimli kurumlardan hizmet alınması gerekir. Kendi içinde ciddi incelikleri vardır.

Koltuk çekyat yıkama işinde ilk adım olarak çekyatın malzemesi incelenir, üzerinde yer alan döşemelik kumaşa bakılır sonrasında ise nihai karar verilir. Adım adım giderek yıkama hizmeti verilir. İlk olarak kuru temizleme yapılır. Sonrasında çekyat üzerinde leke var ise uygun leke gidericiler ile leke giderilir. Çekyat her yönü ile kolları ayak kısımları ana gövdesi daha önceden belirlenen yıkama malzemeleri ile yıkanır. Her bir adımda titizlikle çekyata hiçbir biçimde zarar verilmeyecek biçimde hizmet verilir. Tüm bunların yanında bir sonraki aşamada kurutma ve son kontroller yapılır. Tüm bunlar alanında uzman deneyimli kadrolar tarafından hijyen kurallarına uygun bir biçimde gerçekleştirilir.

Koltuk çekyat yıkama hizmeti hem evlere hem işyerlerine kesintisiz olarak verilen bir hizmettir. Müşteri memnuniyeti de bu noktada son derece önem arz eden bir olgudur. Koltuk çekyat yıkama ister ürünün bulunduğu mekanda istenir ise işyerinde yıkama hizmeti verilir.Burada müşterinin kararına göre hareket edilir. Kullanılan temizlik malzemeleri çevre dostu kaliteli doğal bileşenleri olan malzemelerdir. Bizim firmamız alanında en iyi firmalardan bir tanesi olarak kendini kanıtlamış durumdadır. Ödemede ise her türlü kolaylık sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button