Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
kirkkonaklar-temizlik-sirketleri

Kırkkonaklar temizlik şirketleri Detay Temizlik, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir. Kırkkonaklar temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Ankara temizlik şirketleri arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.

Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri Mi Arıyorsunuz ?

evinizin düzenli ve tertemiz olmasını istersiniz. Özellikle bayanlar evlerine oldukça titiz bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmaktadır. Ancak yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir. Ev temizliği önemli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iştir. Ev hanımları bir işte çalışmamalarına rağmen günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmaktadır. Ev temizliğinden en ideal verimi alabilmek için Çankaya Temizlik Şirketi olarak tamamen makineler kullanılarak ve uzman personellerin deneyimleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Evlerinizin boyutuna ve temizlik durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listesine, temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir. Ev temizliğinden yıllardır hizmet veren Detay Temizlik Şirketi, Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Öncelikli misyonu müşteri memnuniyet ve güler yüz esası olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir.

Eviniz Emin Ellerde

Evinizi temizletmek ve ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için Kırkkonaklar Temizl Şirketini seçmiş olduğunuz takdirde personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de yararlanılarak muhafaza edecektir. Daha sonra evinizin tavandan tabana, camlardan fayanslara kadar her yeri özel ilaç ve makineler ile temizlenecektir. Temizlik sırasında ister işlerin başında durabilirsiniz isterseniz işi sadece Detay Temizlik firmasının personellerine bırakabilirsiniz. Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm aşamalar hijyen hususlarına dayanmaktadır. Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Firmamızın Ev Temizliği Hizmeti Verdiği Bazı Konular Şunlardır;

  • Gündelikçi – Yardımcı Bayan
  • Koltuk – Oturma Grubu Temizliği
  • Duvar – Duvar Kağıdı Temizliği
  • Store & Zebra Perde Temizliği
  • İnşaat Veya Tadilat Sonrası Temizlik
  • Cam Ve Jaluzi Temizliği
  • Duvardan Duvara Halı Yıkama
  • Sandalye, Büro Sit, Çekyat, Kanepe Ve Yatak Temizliği

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button