Kırkkonaklar Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Kırkkonaklar Ev Temizlik Şirketleri

Kırkkonaklar Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
kirkkonaklar-ev-temizlik-sirketleri

Ev temizliği çoğu zaman ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmektedir. Ancak Detay Temizlik Firmamız ile bu korkularınıza son vermeye geliyoruz. Çankaya Ev temizliği firmaları arasında vermiş olduğumuz kaliteli ve temiz hizmet ile rakip firmalardan ayrılmaktayız. Ev hanımları için temizlik günlük temizlik, kışlık temizlik, yaz temizliği, ilkbahar temizliği gibi birçok kola ayrılmaktadır. Hafta içi hizmet vermekle birlikte hafta içi vakti olmayanlar ve sadece hafta sonu evde olabilen müşterilerimiz için ve temizlik esnasında evde olmak isteyen müşterilerimiz için Hafta sonu ev temizlik işi hizmeti de vermekteyiz. Detay Temizlik Firmamız temizlik şirketi aralarında ucuz temizlikçi hizmeti veren yegane firmalardan birisidir.

Gündelikçi bayanım Ankara arıyorsanız ilk bakacağınız adres Detay Temizlik Firmamız olmalıdır. Gündelikçi bayan çalışanlarımız istediğiniz gün ve saatte evlerinize gelerek istediğiniz boyutta evlerinizi temizlemektedir. Gündelikçi ev temizliği sizin istediğiniz derinlikte olmaktadır. Temizlik randevu sistemimiz üzerinden randevu alarak istediğiniz zaman evinize gündelik temizliğiz için ekiplerimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Gündelikçi sigortası Detay Temizlik Firmamıza ait olmakla birlikte size gündelikçilerimizin sadece çalışması için gerekli ortamı sağlamak kalacak. Aynı zamanda gündelikçilerimizin geçirmiş olduğu iş kazaları da tarafımız tarafından karşılanmaktadır. Gündelikçi fiyatları temizlik yaptırılacak alanın büyüklüğüne, yapılacak temizliğin derinliğine ve gündelikçinin evinize kaç gün ve kaç saat geleceğine bağlı olarak değişmektedir.

Detay Temizlik Firmamız sadece kullanımda olan evleriniz ve ofisleriniz için hizmet sunmamaktadır. Firmamız boş ev temizliği ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerini de siz değerli müşterilerimiz için sunmaktadır. Boş ev temizliği ve tadilat sonrası temizlik her ne kadar kolay görünse de aslında detaylı temizlik gerektiren zorlu alanlardır. Ancak deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz sayesinde bu zorlu alanların da harika şekilde üstesinden gelmekteyiz. İnşaat sonrası temizlik Nasıl Yapılır soruları her zaman aklınızı karıştırmaktadır. Müşterilerimiz için inşaat sonrası ev ve ofislerinizin anahtarınızı bize teslim etmeniz ve arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır. Kapıdan pencereye, tepeden tırnağa her alanı detaylı şekilde temizlemekteyiz. İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları Ankara teklif almak için sitemizin iletişim sekmesinden veya whatsapp ikonundan bize ulaşım sağlayabilir ve kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button