Keçiören Yatak Yıkama

Anasayfa >Keçiören Yatak Yıkama

Keçiören Yatak Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara ili ülkemizin en büyük metropollerinden bir tanesi olup çok sayıda irili ufaklı ilçeden oluşuyor. İşte o ilçelerden bir tanesi de metropol sınırları içinde olan Keçiören isimli ilçesidir. Keçiören kırsaldan da göç alan bir kent olup büyük ve kozmpolit bir kenttir. Kentte irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Onlar içinde hiç tartışmasız bir biçimde Keçiören yatak yıkama firmaları başlı başına özel bir yer teşkil eder zira kentte bu alanda son derece ciddi her geçen gün bir talep söz konusudur. Bunun en temel sebebi ise yatağın insan yaşamında son derece önemli temel gereksinimlerden bir tanesi olmasıdır.

Keçiören yatak yıkama olgusu hakkında bilgi vermeden önce bir başka hususun da altını çizmek gerekir. Yataklar farklı türdedir. Eskiden pamuktan yapılan yünden el yapımı olan yataklar var iken günümüzde çok sayıda çok farklı gereksinimlere yanıt veren yaylı yaysız yatak vardır.  Yine tek kişilik, çift kişilik yataklar vardır. Gün geçtikçe de kapsam genişlemektedir. Her türlü nesnenin olduğu gibi yatakların da belli periyotlar ile sağlıklı ve hijyenik bir yaşam için yıkanması gerekir. Lakin yatak yıkama özel bir iştir. Uzmanlık gerektirir. Yatağın türüne göre yıkanması ve doğru temizlik malzemelerinin kullanılması asıl olandır. Ayrıca her yatağın özelliğine göre uygulanacak olan prosedürler farklıdır. Buna da dikkat edilmesi gerekir.

Keçiören yatak yıkama işi evde de işyerinde de yapılabilir. Yine otellerde, pansiyonlarda, yatakhaneler, yurtlarda olan yataklar da müşterinin istemine bağlı olarak yıkanır.  Tek ya da çok sayıda yatak yıkaması evlerde işyerlerinde yıkanabildiği gibi firmada da yıkanabilir. Burada tercih tamamen kişilere kalmış durumdadır. Yatak yıkamada önce yatak yerinden alınıp temizleneceği yere konulur. Akabinde  yatağın kuru olarak kaba temizlemesi yapılır. Bunun akabinde yatak üzerinde leke var ise leke çıkarılır. Son olarak da yatağın dokusuna uygun malzemeler ile yatak yıkanır. Sonrasında kurutma işlemi yapılır. En sonda da son kontroller yapılıp yatak ya da yataklar müşteriye teslim edilir. Yatak yıkama fiyatları ise adedine, büyüklüğüne, kullanılan yıkama malzemelerine göre değişir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button