Keçiören Koltuk Yıkama

Anasayfa >Keçiören Koltuk Yıkama

Keçiören Koltuk Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Anadolu coğrafyasının tam kalbinde olan Ankara hem bir başkent hem de ülkemizin en büyük ikinci kentidir. Kent büyükşehir olduğu için diğer büyükşehirler gibi birbirinden farklı kentler kentin merkez sınırları içinde yer alır. İşte onlardan bir tanesi de son derece kozmopolit bir kent olan Keçiören isimli bölgedir. Kentte irili ufaklı farklı kesimlerin beklentilerine yanıt veren işletmeler yer alır. İşte Keçiören koltuk yıkama firmaları da bunlar arasında başlı başına özel bir yer teşkil eder. Çünkü bölgenin yapısal özellikleri itibarı ile bu alanda gerek evlerden gerek ise işyerlerinden ciddi anlamda bir talep vardır. Temizlik firmaları da böylesi bir alanda hizmet verir durumdadır.

 

Keçiören koltuk yıkama hizmeti veren firmalar başta kent merkezi olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet verirler. Koltuk yıkama başlı başına özel bir uzmanlık alanıdır. Kendi içinde incelikleri olan bir iştir. Koltuk yıkama hizmeti hem evlere, hem işyerlerine çalışır iken koltuklar bulunduğu alanda yıkanabileceği gibi firma adresine getirilerek de yıkanabilir. Nerede yıkanacağı ise tamamen tercih meselesidir. Tek koltuk yıkanabileceği gibi tüm komplike koltuk takımları da yıkanabilmektedir. Herhangi bir kısıtlama yoktur. Koltuk yıkama yapılmadan önce koltuğun yapısı ve üzerinde yer alan kumaş ile ilgili bir fizibilite çalışması yapılır. Bunun akabinde koltuk yıkama için kullanılacak olan malzeme belirlenir. Her koltuğun kumaşına göre kullanılacak olan malzeme farklıdır. Bu konuya da dikkat edilmesi gerekir.

 

Keçiören koltuk yıkama için fizibilite çalışması yapıldıktan sonra müşteri ile belirlenen gün ve saatte koltuk yıkama işleri başlar. Önce kuru temizleme yapılır. Tozdan kirden arındırılır. Akabinde daha önceden belirlenen malzemeler ile koltuklar yıkanır. Varsa üzerinde olan leke lekeler giderilir. Bunun için koltuğun malzemesine zarar vermeyecek malzemeler kullanılır. Kurutma işlemi de yapılınca süreç tamamlanır. Son kontroller yapılıp koltuk müşteriye teslim edilir. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, nakit elden ödeme, firma hesap numarasına havale gibi ödeme yöntemleri yer alır. Müşteriler kendilerine en uygun biçimde ödeme yapabilirler. Koltuk yıkama fiyatları hizmet veren kuruluşa koltuğun türüne ve malzemesine ve de koltuk sayısına göre değişir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button