Halı Ve Koltuk Yıkama

Anasayfa >Halı Ve Koltuk Yıkama

Halı Ve Koltuk Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Halı ve koltuk yıkama hizmeti sunarken temizlikte alışagelmişin dışında hizmet vermeye oldukça özen göstermekteyiz. Halı ve koltuklarınızı tamamıyla makine gücü ile yıkamaktayız.  Ankara’nın tüm semtlerine ulaşarak hızla büyüyüp gelişmeye devam ediyoruz. Sektörde kendini kanıtlamış olan bir firma olarak oldukça hızlıyız, yenilikçiyiz, ekonomiyiz. Yalnızca halı ve koltuk yakama hizmeti vermekle sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda perde, yorgan ve yatak yıkama gibi pek çok hizmetlerimiz ile de fark yaratıyoruz. Profesyonel temizlik anlayışımız ile yapmış olduğumuz ilerde %100 memnuniyet seviyesinde ilerlemekteyiz. Ankara yerinde temizleme hizmetlerinden biriside halı ve koltuk yıkama olan firmamız tamamıyla müşterilerimizin belirlemiş olduğu en uygun saat diliminde sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden ve oldukça büyük titizlik ve özen ile halı ve koltuk yıkama uygulamaları yapılmaktadır. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet portföyünde oldukça önemli bir konuma sahip olmaktadır. Temizlik görevini yaparken hizmette sınır tanımayan firmamız müşterilere olan hassasiyet, güven, özen, saygı ve işini yaparken göstermiş olduğu titizlik sayesinde Ankara’nın bütün semtlerinde vermiş olduğu hizmeti öne çıkaran bir firma olmayı başarmıştır.

Koltuk Ve Oturma Grubu Temizliği

Genellikle oturma grubu ve halı temizliğini pek çok kişi silerek temizlemektedir. Fakat silerek temizlik yapmak bir çözüm olmamaktadır. Bu şekilde temizlik yapmak lekeyi ve kiri kumaşın içine hapsetmektedir. Temizlik şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile beraber sizin için koltuk temizlik hizmetinin Ankara’nın bütün ilçelerine vermekteyiz. Sürekli olarak kullanmış olduğunuz ve kirlenen oturma grubu ve koltuklarınızı uygun malzeme ve makine garantisi ile yıkamaktayız. halı ve koltuk yıkama fiyat kısmıyla ile bilgileri ise online olarak sitemizde yer alan fiyatlar sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz. Sanayi tipi makinelerimiz ile yerinde yıkama, püskürtme, fırçalama ve emme sistemiyle gerçekleştirmekteyiz.

Yapmış olduğumuz halı ve koltuk yıkama işlemlerinin sonrasında ise koltuk ve halılarınızda herhangi bir şekilde renk değişikliği oluşmamakla beraber kesinlikle diğer ürünlerinize herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Halı, oturma grubunuz ya da koltuklarınızı yıkarken lekeli olan kısımlar için özel leke çıkarıcı ürünleri kullanmaktayız. Böylelikle sizler de almış olduğunuz hizmetten son derece memnun kalacaksınız.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button