Gaziosmanpaşa Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Gaziosmanpaşa Ev Temizlik Şirketleri

Gaziosmanpaşa Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
gaziosmanpasa-ev-temizlik-sirketleri

Detay Temizlik firması olarak Çankaya ev temizlik şirketleri arasından kalitemiz ile sıyrılmayı başardık. Temizlik şirketi tavsiye listelerinde adımızdan sıkça söz edilmektedir. Profesyonel temizlik ekibimiz profesyonel ev temizliği yaptırmak isteyenler için her zaman hazırdır. Günlük ev temizliğine yetişemeyen, çalıştığı için vakit bulamayan, hasta ve yaşlılara ev temizlik yardımı isteyenler için gündelikçi – yardımcı bayan hizmetimiz bulunmaktadır. Gündelikçi bayan hizmetimizde firmamız bünyesinde çalışan personelimize ek olarak gündelikçi sigortası yaptırmanız gerekmemektedir. Detay Temizlik kalite standartlarında temizlik hizmeti verilmektedir. Serbest çalışan gündelikçi hizmetlerinde belirli bir kalite standardı olmadığı için her zaman istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Ancak Detay Temizlik kalite standartları sayesinde günlük temizlik hizmetlerinde her zaman tam performans alabileceksiniz.

Haftada 2 gün temizlik işi ve hafta sonu ev temizlik işi sayesinde istediğiniz periyotta evinizin temizlenmesi sağlanmaktadır. Evinizin kirlenme sıklığına göre temizlik hizmetinin periyodunu arttırmanız gerekmektedir. En uygun Ankara ev temizliği fiyatları ile hizmet vermekte olan Detay Temizlik firmamız yardımcı gündelikçi bayan ekibimiz anlaşmaya bağlı olarak temizlik işlemlerinde mutfak dolaplarının içlerini boşaltarak malzemeleri tek tek temizleyerek tekrar yerleştirmektedir. Genel ev temizliği hizmetinde dolap içleri hariç tutulmaktadır. Yarım gün temizlik olarak isimlendirilen hizmetlerde ise süpürme, silme, toz alma işlemleri ile mutfak ve banyo dolapları da içleri hariç olacak şekilde silinmektedir. Yine buzdolabı ve beyaz eşyalarınızın içleri hariç temizlikleri yapılmaktadır.

Dolap içlerini ve duvar silme işlemlerini de içeren temizlik hizmetleri için bir gün yeterli gelmediği için ya ek personel çalıştırılmalı ya da temizlik hizmetleri günlere bölünmelidir. Bu durum firmamız ile müşterimiz arasında anlaşmalı olarak belirlenmektedir. En uygun duvar silme fiyatları ile verilen hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve temizlik randevu oluşturmak için telefon numaramız ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Randevu talebinden sonra ekibimiz temizlik yapılacak eve keşif için gelerek gerekli temizlik malzemelerini tespit etmekte ve temizliğe tam donanımlı olarak başlamaktadır. Mükemmel temizlik hizmetleri için firmamıza başvuran herkes aldığı hizmetten memnun kalmaktadır. Çünkü %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button