Evde Koltuk Yıkatma

Anasayfa >Evde Koltuk Yıkatma

Evde Koltuk Yıkatma

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Evinizde veya herhangi bir konaklama alanında koltuklar sıklıkla kullanılan mobilyalardan birisidir. Bu sebepten ötürü devamlı olarak kullanılan koltukların üzerindeki lekelerden ve kirlerden arındırılması yönünde evde koltuk yıkatma işlemleri yapılmaktadır. Koltuklarınız hijyenini kalitesini kaybetmemesi için düzenli olarak profesyonel temizlik hizmeti alması gerekir.  Evde koltuk yıkatma yalnızca koltuğunuzun ömrünü uzatmakla kalmayarak aynı zamanda evinizi daha sağlıklı bir ortam haline getirir. Elamanlarımız, ekipman ve koltuklar vasıtası ile yıkanması hasarların önüne geçmek için hizmet verirken oldukça hassas davranırlar. Koltuk temizleme işlemlerini yaparken oldukça hassas ve uygun olan araçlarımızın kullanılmasına özen gösteriyoruz. Alanında tecrübeli elamanlar ile koltuklarının yerinden alınmadan kaliteli, pratik bir şekilde evde koltuk yıkama işlemleri yapılmaktadır.

Evde koltuk yıkatma hizmeti ile şirketimiz, her türden koltuklarınızı temizlenmesi özel makineler ve cihazlar vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Koltuklarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, istenilen temizlik hizmeti verilmektedir. Ankara temizlik şirketi olarak koltuk yıkama konusunda ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hizmette kusur etmeyen şirketimiz müşterilere olan saygısı, işini yaparken göstermiş olduğu duyar ve titizlik sayesinde Ankara’nın tüm bölgelerinde sunmuş olduğu hizmeti ile öne çıkaran bir firma olmuştur.

Koltuk Yıkatma Hizmeti

Evlerde bilinçsiz bir şekilde yıkanan koltuklar zaman içerisinde zarar görmekle beraber sizlerin sağlığını da olumsuz anlamda etkiliyor. Ankara temizlik şirketi sayesinde temiz görünümlü olan ancak kirleri içerisine hapis etmiş olan koltuklardan kurtulmak artış çık kolay İşlerini profesyonel bir şekilde ortaya koyan personellerimiz, Koltuk yıkama için tasarlanmış olan vakumlu koltuk yıkama makineleri aracılığı ile sizleri tamamen kirden arınmış koltuklarınıza kavuşturmayı başarıyor.

İlk olarak emiş gücü oldukça yüksek olan makine ile koltuklarınız fazla olan tozlardan arındırılır. Kumaşların yapısını dikkate alarak anti bakteriyel şampuanlar ile ıslatılma sağlanılır. Daha sonra yumuşamış olan kirlerden koltuklarınız arındırılana kadar fırçalama işlemi yapılır. Ardından vakum makinesi vasıtasıyla alta inen su çekilir. Böylelikle kusma ya da koku gibi sorunların meydana gelmesinin önüne geçmiş oluruz. Şirketimiz, koltuğun taşınması zorluğu ve hızlı yıkama çözümü yönünde evde koltuk yıkatma hizmeti sağlanmaktadır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button