Evde Koltuk Temizleme

Anasayfa >Evde Koltuk Temizleme

Evde Koltuk Temizleme

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Evde koltuk temizleme pratik ve sağlıklı bir temizliği mümkün kılar. Son teknoloji ekipman ve temizlik malzemeleri ile müşterinin evine gidilir. Bu süreçte öncelikle koltuğun türüne ve cinsine bakılır. Aynı zamanda üzerinde bulunan lekelere göz gezdirilerek hangi temizlik malzemelerinin kullanılması gerektiğine karar verilir. Kumaşı ne olursa olsun, koltuklar için hiçbir şekilde ağartıcı deterjan tercih edilmez. Lekenin türüne göre seçilen temizleyici ile koltuklar derinlemesine temizlenir. Yumuşayan ve hijyenik hale gelen kumaş ise tertemiz bir görünüme sahip olur.

Koltukların kuruması için hava sirkülasyonu sağlanır. Kuruyan, pırıl pırıl görünüme sahip olan koltuklar kullanıcının kullanımını mümkün kılar. Üzerinde hiçbir leke bulunmadığı gibi koltuklarda herhangi bir su izi vs. yer almaz. Mağazadan alındığı ilk gün gibi görünüm sunan koltuklar müşterilerin beğenisini kazanır. Siz de Ankara evde koltuk temizleme firması ile irtibata geçerek koltuklarınızı tertemiz görünüme ulaştırabilirsiniz.

Evde Koltuk Temizleme Fiyatı

Ankara evde koltuk temizleme fiyatı, koltuğun adedine, büyüklüğüne, cinsine ve ihtiyacına bağlı olarak farklılık gösterir. Her koltuğun üretildiği malzeme farklı olduğu gibi ihtiyaç duyduğu temizlik malzemesi ve makinesi de farklıdır. Alanında profesyonel, iddialı ve deneyimli olan ekip ile koltuğun türüne göre bir temizlik işlemi yapılır. O nedenle evde koltuk temizleme fiyatı konusunda net bir rakamdan söz edilemez.

Ankara evde koltuk temizleme fiyatı her bütçeye cevap vermeyi başarır. Güvenilir ve sağlıklı bir temizlik işlemi sunan firma, bu işlemlerin karşılığında ideal bir fiyat sunar. Şirket koltukların üretildiği malzemeye uygun temizleyici ürün ve ekipman tercih ederek derinlemesine bir temizlik yapar. Çünkü deri koltuk, kadife koltuk, suni deri koltuk gibi pek çok kumaştan elde edilen koltuk modeli vardır. Haliyle bu koltuk kumaşları farklı ekipmanı, temizleme gücünü ve temizlik malzemesini gerektirir. Her koltuğa aynı işlemlerin uygulanması durumunda bir koltuk hijyene kavuşturulurken, diğer koltuklar için aynı durum geçerli olmayabilir. Bunun dışında hassas kumaşlarda zedelenme ve renk solması gibi durumlar yaşanabilir. İşte bu yüzden, kullanma talimatında yazan bilgiler doğrultusunda evde koltuk temizleme işlemi gerçekleştirilir.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button