Ev Temizlik Sirketi Ankara

Anasayfa >Ev Temizlik Sirketi Ankara

Ev Temizlik Sirketi Ankara

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ev temizliği dışarıdan kolay gibi görünse de işin özünde son derece zor ve incelikleri olan bir iştir. Evin büyük olması, küçük olması içinde olan malzemeler oda sayısı gibi her bir parametre nihai rakamı etkileyen unsurlardır. O yüzden de ev temizliğini mutlaka işinin erbabı olan kişiler yapmalıdır. Günümüzde zaten insanlar zamanı doğru kullanma adına kendileri yapabilecek olsa bile yapmıyor ve bu alanda çalışan firmalardan hizmet alıyorlar öyle olunca bu alanda çalışan birçok firma Türkiye’nin değişik yerlerinde hizmet vermeye çalışıyor. İşte ev temizlik sirketi ankara kentinde de çok ciddi talep görüyor. Bizim firmamız da bu alanda çalışan en önemli firmalardan bir tanesi olup alanında domino etkisi yaratacak biçimde çalışır.

Ev temizlik sirketi ankara denilince doğal olarak akla ilk gelen firmalardan olan Detay Temizlik uzun zamandır sektörde olan ve doğru referansları olan bir kuruluştur. Tüm Ankara genelinde kesintisiz olarak çalışır. Hiçbir detayı atlamaz. Temizlik alanında dünyada yaşanan gelişmeleri en be takip eder ve buna uygun biçimde çalışır. Firmamızda tüm alanlarda profesyonel olan mavi yakalı ve beyaz yakalı çalışanlar vardır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Firmamız tüm yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Tüm kişiler ile sözleşmeli olarak çalışma yapılır. Sözleşmemizde her şey yazılıdır. Ayrıca temizlik yapılmadan önce temizlenecek olan alan iyice incelenir. Akabinde temizlik için gerekli olan temizlik malzemeleri ve ekipmanlar belirlenir.

Ev temizlik sirketi ankara firmamızda temizlik aşamasında son sistem teknoloji kullanılır. Kullanılan temizlik malzemeleri çevre dostu olup ne insan sağlığına ne de çevreye zarar vermez. Bunun yanı sıra ev temizlenir iken önce evin kuru temizlemesi yapılır. Tozlar alınır. Camlar silinir. İstenirse halı yıkaması yapılır. Yerler silinir, balkon varsa balkon temizlemesi yapılır. Kısaca adım adım gidilir. Boş olan evlerde ise durum biraz daha farklıdır. Mutfak, banyo temizliği de özel bir özenle gerçekleştirilir.  Ev temizliği fiyatları ise evin özelliğine, kaç kişi çalışacağına, kaç gün çalışılacağına göre belirlenir. Her türlü ödeme kolaylığı sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button