Ev Temizligi Ankara Fiyat 2023

Anasayfa >Ev Temizligi Ankara Fiyat 2023

Ev Temizligi Ankara Fiyat 2023

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Temizlik tüm insanların yaşamında başlı başına önem arz eden bir olgudur. Sağlıklı bir yaşam için bulunulan mekanların belli aralıklar ile temizlenmesi gerekir. Nitekim  temizlik denilince akla gelen ilk olguların başında ev temizliği gelir.  Ev temizliği ev büyük olsun, küçük olsun kişi tek başına yaşasın ya da ailesi ile yaşasın mutlaka yapılması gereken bir olgudur. İnsanlar günümüzde böylesi bir işe zaman ayıramadıkları için böylesi bir alanda hizmet veren kurumlardan destek alıyorlar. Ankara kentinde de bu alanda çok ciddi talep bulunuyor. Bu noktada da doğal olarak ev temizligi Ankara fiyat 2023 senesinde ne olduğu merak ediliyor. Sonuçta bu alanda hizmet veren tüm firmaların kendince bir fiyat politikası bulunuyor.

Yapılan araştırmalarda da görüleceği gibi ev temizligi Ankara fiyat 2023 senesinde en makul fiyatı veren kurumların başında Detay Temizlik olarak bizim firmamız gelir.  Firmamız ev temizliği alanında en eski olan kuruluşlardan bir tanesidir. Mutlak müşteri memnuniyeti ile tüm Ankara ölçeğinde hizmet verir. En ufak bir detayı atlamaz. Kurumsal bir firma olarak firmamız tüm alan  belgelerine de sahiptir ve tam yetkili olarak çalışır.  Tüm firmalar ile sözleşmeli olarak çalışır. Ev temizliği yapılmadan önce temizlik yapılacak olan alanda ilgili arkadaşlar tarafından fizibilite çalışması yapılır. Bunun akabinde kaç gün, kaç kişi çalışacak bunlar ve doğal olarak fiyatlar belirlenir. Müşteri de bilgilendirildikten sonra süreç başlar. Maliyetlerimizi bir önceki yıla göre yükselten olguların başında işçilik giderlerinin ve temizlik malzeme fiyatlarında yaşanan artış etkiler. Düşük bir kar marjı ile de hizmet veriyoruz.

Ev temizligi Ankara fiyat 2023 senesinde fiyatlarımız için söylenebilecek olan temel olgular bunlardır. Müşterilerimiz içinde sürekli olarak bizi tercih edenler için özel fiyatlarımız daima vardır. Yine belli dönemlerde kampanya yapıyoruz ve o dönemlerde çok daha uygun rakama ev temizliği yapıyoruz. Ödeme biçimleri ise nihai rakamlarımızı etkilemiyor. Karttan çekim, elden peşin ödeme, şirket hesabına havale kabul ettiğimiz ödeme biçimleridir. Müşterilerimiz diledikleri gibi ödeme yapabilir. Karar kendilerine aittir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button