En Ucuz Temizlik Şirketleri

Anasayfa >En Ucuz Temizlik Şirketleri

En Ucuz Temizlik Şirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ankara’da en ucuz temizlik şirketleri mi arıyorsunuz? Ev temizlik hizmetleri sektöründe öncü firmalardan birisi olan Ankara temizlik şirketi Ankara ilinde hizmet vermekte olup şehrimizin bütün semtlerinde temizlik hizmeti sunmaktadır. Ankara temizlik şirketi ev temizlik fiyatları konusunda aldığınız fiyatları inandırıcı ve pahalı bulmadığınız durumlarda ev temizlik fiyatları ile ilgili yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

En ucuz temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız yaptıkları hizmet esnasında müşterinin talep etmiş olduğu ek temizleme isteği olursa ek ücrete dâhil olarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfamızda yer alan fiyat kısmından merak etmiş olduğunuz temizlik hizmetinin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Ev Temizlik Hizmeti

Ankara’da en cazip fiyatlarla eşyalı ev temizliği yapmaktayız. . Ankara temizlik şirketi olarak deneyimli çalışanlarımız ve güçlü makine parkurumuzla en ucuz temizlik şirketleri arasında yer almaktayız. Bu konuda evlerinize yapılacak olan temizlik kapsamından bahsedecek olursak;

Evlerinizin cam silme uygulaması, temizlik personellerimizi hizmetinize sunan ekip şefi olarak tanımlamış olduğumuz yetkililer tarafınca yapılmaktadır. Cam silme hakkında uzman ekiplerle çalışan firmamız ile ışıl ışıl parlayan camlara sahip olacaksınız. Çerçevelerin ve camların silme uygulamaları gerçekleştirilir. Eğer evlerinizde ferforjeler, yani bir başka deyişle cam demirler mevcutsa bunlarında silme işlemlerini gerçekleştirirler. Star ya da Jalûzi perdelerinizin toz alma işlemlerini gerçekleştiririz.

Evlerinizin bütün yüzeylerini elektrikli süpürge vasıtasıyla süpürerek temizlenir. Evde yer alan bütün yüzey tozları temizlenir. Varsa tablo çerçevelerinin tozlarının alınması da yapılır. Yine aynı şekilde evlerinizde kristal avizeler hariç bulunan aydınlatma armatürleri mevcut ise bunların da silinmesi yapılır. Mutfak temizliği sırasında bütün tezgah yüzeyleri dolap kapak içleri ve rafların silinmesi gerçekleştirilerek dolap içlerinin silinmesi de talep eden Müşterilerin önceden dolaplarının içerisinde bulunan eşyaları çıkarmaları gerekmektedir. Bu işlerinde tamamlanmasından sonra eşyalar müşteri tarafından yerleştirilir.

Mutfak tezgâhı ve evyesi ovularak mutfak fayanslarının da temizliği sağlanıldıktan sonra aydınlatma düğmelerinin silinme uygulaması yapılır. Duşa kabin ovularak silinir, aynalar silinir, dolapların iç ve dış yüzeyleri silinir, banyo fayansları silinir, sert yüzey zeminlerinin tamamı silinir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button