Cila ve Bakım

Anasayfa >Cila ve Bakım

Cila ve Bakım

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Zemin cila ve bakım hizmetleri veren Detay Temizlik sayesinde kirlenen ve kötü görüntü oluşturan zemin kaplamalarının cila ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Zemin kaplamasına göre cila işlemleri kristalize ya da polimerize cila ile yapılmaktadır. Bu tamamen zemin kaplamasının türüne göre değişmektedir. Zemin temizleme makinesi ile zemindeki kir temizlenmektedir. Zemin temizleme makinası ile beraber kullanılan zemin bakım ürünleri lekeleri çıkarmakta ve zeminin parlamasını sağlamaktadır. Otel lobileri, bina girişleri, fabrika ve üretim tesisi zeminleri gibi çok kirlenen ve aşırı lekeye maruz kalan yerler temizlenerek parlatılmaktadır.

Detay Temizlik firması olarak yapıların iç ve dış cephe temizliğinin yanı sıra zemin temizleme hizmetlerimiz sayesinde yapılarınızın pırıl pırıl olması sağlanmaktadır. Zemin bakım ve cilalama makinası ile beraber kullanılan özel cila ve temizleme ürünleri sayesinde zemin kaplamalarının bakımı yapılmakta ve kullanım ömürleri uzatılmaktadır. Firmamızın zemin cilalama fiyatları diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi piyasadaki en uygun fiyatlar olmakla birlikte hizmet kalitesi de piyasanın en iyileri arasında yer almaktadır. Sizde zeminlerinizin temizlenerek cila ve bakım işlemlerinin yapılmasını istiyorsanız firmamız ile telefon üzerinden iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz için randevu alabilirsiniz. Mermer, granit, beton ve taş zeminler doğal yapısı kiri ve suyu emdiği için kirlenebilmektedir. Cilalama işlemleri bu malzemelerin kiri emmesini engeller ve kalıcı lekeler oluşmasını ve kötü görünümün önüne geçerek daha güzel bir görünüm sağlar.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button