Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa >Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik

Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
cankaya-insaat-sonrasi-temizlik

Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatı yeni bitmiş bir ev aldığınızda ya kiraladığınız da bu evde oluşan inşaat artıklarının temizlenmesi gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik Çankaya ilçemizde firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik bu konuda özel teknikler ve malzemeler kullanılarak yapılmadığı takdirde istenen sonuç alınamaz ve insanlar yeni evde oturmanın keyfini tam olarak yaşayamazlar. İnşaat kalıntılarının temizliği ise normal temizlik malzemeler ile yapılmaz. Bilinen temizlik yöntemleri de bu kalıntıların çıkmasında etkili olmayacağı istenen sonuçların elde edilmesi mümkün olmamaktadır.

Temizlik sektöründe uzun yıllardır yer almakta olan firmamız inşaatı bitmiş ya da tadilat geçirmiş evlerin temizliği konusunda edindiği tecrübe ile beklentilerinize cevap vermektedir. İnşaat sonrası temizlik Çankaya firmamızı tercih etmeniz halinde içinde kanserojen maddeler olmayan ve sağlığa zararı bulunmayan temizlik malzemeler kullanmaktayız. Temizlik sırasında şu ayrıntılara dikkat etmekteyiz.

  • Temizlenecek evin büyüklüğüne göre yeterli sayıda personel ile tam belirttiğimiz saatte gelmekte ve işimizi bitirmeden asla ayrılmamaktayız.
  • Her yüzeyin temizliği için ayrı ve uygun temizlik malzemesi kullanmakta temizlik sırasında zarar görmesini önlemekteyiz.
  • Yeni evinizi tozdan ve inşaat lekelerinden temizlemekte, kapı, ısıtma sistemleri, dolap kapakları gibi ambalajlı malzemelerin ambalajlarını çıkartarak kullanımınız için hazır hale getirmekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

Profesyonel kadromuz ile temizlik hizmeti vermemiz sırasında bize gelen talepleri değerlendirirken beklentilerin arasında uygun fiyatların da olduğunu görmekteyiz. Bu beklentiye cevap vermekte ve temizlik hizmetini bütçenizi zorlamayacak fiyatlar ile alabilmenizi sağlamaktayız. Bu konuda belli bir fiyat listemizin olmamasının nedeni de her evin temizliği sırasında ayrı bir maliyet çıkacağını biliyor olmamızdır. Bu nedenle İnşaat sonrası temizlik Çankaya firmamız ile iletişime geçmeniz halinde evinizin büyüklüğü ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat belirlemekteyiz.

Ekiplerimizi oluşturma sırasında deneyimli kişileri seçiyor olmakla yetinmemekte gerekli iş başı eğitimlerini de mutlaka vermekteyiz. Temizlik sırasında personelimizin başında mutlaka yetkili arkadaşlarımız bulunmakta ve gerekli denetimleri yapmaktadır. Temizliğin sonuçlanmasından sonra size haber verilmekte ve sizin de kontrolünüzün ardından onayınız alınarak eviniz terk edilmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayan firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çankaya inşaat sonrası temizlik şirketleri gelişen inşaat sektörü,  yapılan birbirinden güzel evler, ofisler, oteller, plazalar buna benzer birçok yerin temizliği yapılırken inşaat sonrası temizlik konusunda uzman ekiplerle hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda sürekli kendini yenileyen, hijyen ve temizlik konusunda kaliteli ürün kullanan firmalar hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini ilke benimsemektedir.

Çankaya inşaat sonrası temizlik şirketleri temizlenmesi oldukça zor ve inatçı kirleri titizlikle ve profosyenel  makinalarla hizmet kalitesini arttırmıştır. İnşaat ve tadilat yapılmış evlerde kalıplaşan kireç lekeleri boya ve derz aralarına sıkışan inatçı kirler, pencere pervazlarının  aralarına yapışan silikonların temizlenmesi kabus olmaktan çıkıyor. Bölgede yıllardır hizmet veren firmamız başarımızın göstergesi olarak bizlere dönüş yapmakta ve kendimizi ve personellerimizi üst noktaya taşımaktadır. Hizmetimiz her noktada mevcuttur. Cam , kapı , fayans , kalıplaşan su lekeleri , mermer , parke , boya, sıva izleri , alçı izleri , kireç atıkları ve temizlik anlamında aklınıza gelebilecek her türlü inşaat sonrası temizlikte hizmet vermekteyiz.  Buhar makinaları ve teknik makinalarla hizmet sunmakta olan firmamız müşteri isteklerine açıktır.

 Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Faaliyet Alanları

Bölgesinde hizmet kalitesi en iyi olmayı hedefleyen  politikayı kendine esas almış ve bu yolda ilerlemiştir. Bu noktada inşaat temizliğinde tecrübeli personel ve kullanılan ürün çok önemlidir.  Temizlikte birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır.  Müşteri memnuniyeti ile çalışan firmalar her daim ayakta kalır. İnşaat sonrası temizlik ciddiyet isteyen bir iştir.

  • -Dış cephe temizliği
  • -Okul temizliği
  • -Endüstriyel temizlik
  • -Kreş Temizliği
  • -İnşaat temizliği
  • -İş yeri temizliği
  • -Alış veriş merkezi temizliği

-Dükkan temizliği ve her türlü inşaat sonrası temizliklerde  Çankaya inşaat sonrası temizlik şirketleri olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Siz isteyin biz profesyonel ekibimizle hizmet sunalım. Deneyimli  personellerimiz ve işinde uzman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışmaktayız. Hizmet kalitesi emek isteyen bu işte siz müşterilerimizin memnun ifadesi bizlerin tercih edilme potansiyelini arttırmaktadır. Temizlik işi ekip ve uzmanlık isteyen bir iştir. Ürün kalitelisi, makine kalitesi, personel kalitesi ile firmalarımız hizmet vermektedir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button