Çankaya Ev Temizliği Fiyatları

Anasayfa >Çankaya Ev Temizliği Fiyatları

Çankaya Ev Temizliği Fiyatları

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
Çankaya Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bir takım önemli noktalar vardır. Bunlardan birisi profesyonel hizmet tercih edilmesidir. Eğer profesyonel hizmet alırsanız eviniz tüm virüs ve bakterilerden çok daha etkili bir biçimde arındırabilirsiniz. Ankara’da hizmet veren firmamız bu anlamda istediğiniz hijyeni sağlamaktadır. Uygun fiyatlar ile farklı konseptlerde temizlik hizmeti sunmaktayız. Özel cihazlarımız ve etkili temizlik ürünlerimiz ile sıradan temizlikten çok daha etkili bir temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz. Çankaya ev temizlik fiyatları içerisinde rekabetçi fiyatlarımız ile hem cebinizi düşünüyor hem de profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Siz de firmamızı tercih ederek ev, iş yeri, fabrika ve akla gelebilecek birçok yerde detaylı temizlik yaptırabilirsiniz. Alacağınız hizmet sayesinde yaşadığınız ortamı temiz ve hijyenik hale getirebilirsiniz.

Ev Dezenfektasyon Fiyatları

Dezenfekte işlemleri ek olarak fiyatlandırılmamaktadır. Temizlik yapıldığında evin veya temizlenen mekânın dezenfekte edilmesi de gerçekleşmektedir. Tüm bunlara ek olarak özel buharlı aletler ile tüm bakteriler de yok edilmektedir. Farklı temizlik aletleri kullanan firmamız bunlardan herhangi bir ek ücret talep etmiyor. Evin her tarafını en ince detaya kadar temizleyen ekibimiz özel ekipmanları ile dezenfektasyon işlemini de tamamlıyor. Çankaya ev temizlik fiyatları içinde dezenfektasyon işlemi de dahildir. Bu işlem sırasında özel virüs öldürücü sıvılar kullanılmaktadır. Ayrıca yüksek ısıya sahip buhar gücü de aktif olarak tercih edilmektedir.

Detaylı Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği yapılırken fiyat farklarını oluşturan temel fark temizliğin yüzeysel olmasıdır. Daha yüzeysel yapılan işlemlerde fiyat daha uygun olabiliyor. Bunun yerine çok daha kapsamlı ve evin en uç noktalarını bile kapsayan hizmetlerde fiyat bir miktar artabilmektedir. Firmamız bu anlamda uzman kadrosu ile hizmet vermekte ve tüm temizlik işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Siz de firmamızı tercih ederek temizlik işlemine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. En uygun Çankaya ev temizlik fiyatları ile kapsamlı bir temizlik yaptırabilirsiniz. Evin tüm döşemeleri, halılar, mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanların temizliği bu hizmet kapsamında gerçekleşiyor. Ev tam anlamıyla elden geçirilerek daha önce hiç temizlenmemiş ve toz tutmuş noktalar bile temizleniyor. Sonucunda ise en uygun fiyatlar ile detaylı bir şekilde temizlenmiş eve kavuşmanız sağlanmaktadır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button