Buharlı Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Buharlı Ev Temizlik Şirketleri

Buharlı Ev Temizlik Şirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Buharlı ev temizlik şirketleri; Kimyasalların kullanılmadığı, buharın püskürtme gücünden yararlanarak ev temizleme uygulamaları yapıldığı için insan sağlığına ve doğaya uygun olmaktadır.

Buharlı ev temizlik şirketleri sayesinde bulunmuş olduğunuz ortam daha nefes alınabilir ve ferahlık kazanır. Buhar gücü sayesinde evinizin el girmeyen noktalarına kadar hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü zamandan da tasarruf sağlamış olursunuz. Doğru bir biçimde ve doğru aparatlar vasıtasıyla kullanıldığı takdirde farklı makinelere ihtiyaç kalmamaktadır. Evinizdeki yüzeyler ilk günkü canlılık ve doğallığını geri kazanacaktır.

Buharlı ev temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlikler ne tip yüzeylere uygulanır?

  • Evlerinizdeki ahşap mobilya ya da mutfak dolabına buhar tutulmaz.
  • Petek içleri gibi ulaşılması zor olan noktalar için idealdir.
  • Fayans, derz arası, çerçeve araları, duşa kabinler, çelik ızgaralar gibi hijyene ihtiyaç duyulan yüzeyler.

 

Buharlı ev temizliğinin uygulanış Şekli?

  • Ev temizliği yaparken su duvarlara ve elektrikli aksamlara gelmemelidir.
  • Buhar aparatları evde yapılacak işleve göre takılmaktadır.
  • Yüzey buhara uygulansa bile nemi etrafa sıçratmamak amacıyla gereken önlemler alınmadır.
  • Yüzeyin cinsine göre buhar püskürtme barı ve mesafesi iyi ayarlanması gerekir.

Buharlı temizlik

Gerek evimizde gerek iş yerlerimizde temizlik ve hijyen bakımından, doğaya uygumu ve insan sağlığı açısından buharlı ev temizlik şirketleri en sık tercih edilen seçeneklerden birisidir. Bunun için ilk olarak yüzeyin neme ve ısıya dayanıklı olması oldukça önemlidir. Bazı kısımlarda baharın ardından, nemi kurutan uygulamalar olsa bile yeterli gelmeyebilir. Kimyasalların getirmiş olduğu zararlı sonuçlardan uzaktır ve istenmeyen atıkları meydana getirmez.

Buhar makineleri doğru kullanıldığı taktirde insan gücünden ve zamandan tasarruf edilse dahi yanlış kullanıldığı zamanlarda ise tehlikeli sonuçlar meydana getirebilir. Bu tür konuları zaman zaman haber kanallarından ya da televizyonlardan duymaktayız. Bu sebepten ötürü ev temizlik işlemlerinin eşinin ehli olan ekipler tarafından yapılması gerekir. buharlı ev temizlik şirketleri olarak tecrübeli ekiplerimiz sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden işlerini büyük özen, titizlik, saygı ve güler yüz ile gerçekleştiriler. Sizlere de almış olduğunuz hizmetin tadını çıkarmak kalacak.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button