Boş Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Boş Ev Temizlik Şirketleri

Boş Ev Temizlik Şirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Boş ev temizlik şirketleri tarafından yapılan temizliklerde yoğun kimyasal temizleyicilerin kullanılması oldukça önemlidir. Özellikle inşaat sonrası yapılan temizliklerde kullanılması gerekir. Sıva, boya gibi işlemler sonucu zemine yapışan lekelerin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik hizmetlerimiz taşınma sonrası ya da taşınma öncesi olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda herkesin bildiği üzere kalıplaşmış olan lekelerin temizliğinin standart temizliklere oranla oldukça zor olduğu gerçeğidir. Boş ev temizlik işlemleri için özel bir temizlik ekibi ile beraber ekipmanlar ve malzemeler tahsis etmekteyiz.

Boş ev temizlik şirketleri olarak ki bu tip temizlikler oldukça zor olduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Bunun sebebi ise İnşaat sonrası yapılan boya, sıva gibi işlemlerin zeminde kalıplaşmış lekelere sebebiyet vermesinden dolayı bu tür işler, sizlerin yapabileceği bir iş değildir. Ankara’da inşaat sonrası temizlik şirketi olarak yeni evlerinizin her detayını titizlikle temizleriz. Boş ev temizliği hizmetinden sonra evlerinizi tertemiz bir şekilde sizlere devrediyoruz. Sizlerde bu sayede gönül rahatlığı ile eşyalarınızı evlerinize yerleştirebiliyorsunuz.

Boş Ev Temizliğinde Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

Boş halde bulanan ve yeni sahipleri tarafından taşınmasını bekleyen evlerin temizlenmesi için Ankara temizlik şirketi sizlerin yanında. Senelerden beri bu alanda, temizlik ve gelişim firmalarının ortak olarak yürütmüş olduğu çalışmalar ile sağlığınız için kalıcı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Evinizin duvarları, zemin, tavan temizliği ile beraber, tüm bu unsurların gözden geçirilmesi oldukça önemlidir. Kısacası boş ev temizlik şirketleri olarak belirlemiş olduğumuz bu temizlik hizmetinde sizlerin memnun kalması en temel hedefimizdir.

 

Boş ev temizlik şirketleri tarafından yapılan işlemler şu şekilde yapılmaktadır.

  • Öncelikle, bütün kaba pislikler alınır. Yabancı maddeler ve tozlar süpürülür.
  • Yerlerin lekeleri özel olarak hazırlanmış çıkarıcılar ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir.
  • Bütün camlarını dıştan ve içten temizlenmektedir.
  • Buzdolabının arka kısımları temizlenir.
  • Mutfak dolapları dıştan ve içten temizlenir.
  • Eğer evinizde kombi var ise kombinizin yüzeyi temizlenir.
  • Beyaz eşyalar ve ankastre detaylı bir şekilde temizlenir.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button