Boş Ev Temizliği Fiyatları

Anasayfa >Boş Ev Temizliği Fiyatları

Boş Ev Temizliği Fiyatları

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Boş ev temizliği fiyatları evlerin büyüklüğüne, kaç banyo olduğuna ve hangi sebepten ötürü boş olduğuna göre farklılık göstermektedir. Boş evin temizliği, yaşanır evlere kıyasla daha fazla yerleşmiş olan kirler mevcut olmaktadır. Pek çok alanda birden fazla işlem yapılması gerekir. Bu nedenler boş evler için daima,sadece bu alanda hizmet sağlayan deneyimli personellerden oluşan ekipleri yönlendirmekteyiz.

İçerisinde kimsenin yaşamadığı ve bu sebepten ötürü temizlik malzemesinin de mevcut olmadığı boş evler için mop, cam aparatı, kova elektrik süpürgesi ve temizlik kimyasalları firmamız tarafınca karşılanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden tek beklentimiz evde su ve elektrik bağlantısının bulunması ve bunların kullanıma açık olmasıdır. Boş ev temizliği fiyatları konusunda fiyat almak amacıyla bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Standart ev temizliği hizmetinde bazı hizmetler ek hizmet kapsamı dâhilince olurken boş ev temizliği uygulamalarında bütün bu ek hizmetler genel hizmet kapsamınca gerçekleştirilmektedir. Evinin bütün alanları dip bucak tabiriyle temizlenerek ekiplerimizin tarafından içinde yaşanmaya hazır hale getirilir. Boş ev temizliği fiyatları hakkında bilgi edinmek için fiyatlar kısmından

Boş Ev Temizliği

İnşaat sonrası temizlik hizmeti veren şirketler arasında yer alan firmamız. Boş ev temizlik pisliğinin hakkından gelebilecek oldukça tecrübeli ekiplere sahip olmaktayız. Yeni taşınacağınız evinizin toprak, kireç ve gibi durumlarla tek başına hakkından gelememeciğinizi bildirmek isteriz. Ankara temizlik şirketi olarak sizler için bu tür işleri oldukça kısa bir süre zarfı içerisinde tertemiz yapmaktayız. Ayrıca işlerimize sahip çıkarak müşteriye söz vermiş olduğumuz gibi davranırız ve işlerimize zamanında başlar zamanında bitirdiğimiz için almış olduğunuz hizmetten son derece memnun kalacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Evlerinize eşyalarınızı getirmeden önce detaylı bir şekilde temizlik yapalım ki ortamda yer alan kir ve toz eşyalarınıza geçmesin. Ankara temizlik şirketi olarak hizmetten memnun kalmayan müşterilerin her zaman yanındayız. Müşterimiz memnun olana kadar hizmete devam ilkemizle %100 memnuniyet sağlanan kadar bizlere ulaşarak telafi hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde boş evin oluşturmuş olduğu yüklerin altından kalkmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button